DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Inštalačný materiál
- PE materiál
- Vodovodná rúrka PE Pipelife 100 25 x 2 mm
Vodovodná rúrka PE Pipelife 100 25 x 2 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vodovodná rúrka PE Pipelife 100 25 x 2 mm3-7 dní4 €3,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vodovodná rúra Pipelife je určená na tlakové odvodnenie kanalizácie a prenos vody. Výrobok je vyrobený z polyetylénu, ktorý je odolný voči väčšine chemikálií, baktérií a plesní. To ovplyvňuje pevnosť materiálu a tým aj dlhodobú životnosť a spoľahlivosť spojov.
Vlastnosti a výhody
Vodná fajka Pipelife je produkt, ktorý možno použiť na prenos vody a tlakovú kanalizáciu kanalizačných systémov. Ideálne pre výstavbu vodovodných a kanalizačných sietí alebo renováciu potrubí. Výrobok je vyrobený z polyetylénu - materiálu, ktorý je odolný voči väčšine chemikálií, baktérií a plesní. Okrem toho hladký povrch rúry znamená, že sa na nej nehromadia usadeniny, čo ovplyvňuje pevnosť materiálu, ako aj dlhodobú životnosť a spoľahlivosť spojov. Nízka hmotnosť výrobku zaisťuje pohodlnú a bezproblémovú prepravu a jednoduchá a rýchla inštalácia nezaberie veľa času. Rúry môžete pripojiť k iným materiálom pomocou spojok a tvaroviek. Výrobok nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu.
- Vysoký pracovný tlak
- Trvanlivosť
- Tesnosť
- Spoľahlivosť
- Jednoduchosť a rýchlosť inštalácie
- Zvýšená priepustnosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rúra |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Pipelife |
| Hrúbka potrubia | 2 mm |
| Priemer produktu | 25 mm |
| Štandardné | ISO 9001:2008 |
| Maximálny pracovný tlak | 12,5 bar |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Kód produktu | 3663602223924 |

1850 + recenzí









