DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Inštalačný materiál
- PE materiál
- Vodovodná rúrka PE Pipelife 100 40 x 2,4 mm
Vodovodná rúrka PE Pipelife 100 40 x 2,4 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vodovodná rúrka PE Pipelife 100 40 x 2,4 mm3-7 dní6 €4,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vodovodné potrubie slúži na vybudovanie vodovodných a kanalizačných systémov v budove. PE plast, z ktorého je potrubie vyrobené, je odolné voči vysokému tlaku. Môžete si zakúpiť dĺžku kábla, ktorú potrebujete - výrobok sa predáva v lineárnych metroch. Prvok je odolný voči meniacim sa teplotám a je možné ho umiestniť do zeme.
Vlastnosti a výhody
PE potrubie je určené na prenos vody a tlakovú kanalizáciu kanalizačných systémov. Kábel sa predáva v bežných metroch, takže si môžete vybrať jeho dĺžku tak, aby vyhovovala potrebám vodovodnej inštalácie, ktorú inštalujete alebo renovujete. Potrubie je vyrobené z materiálu, ktorý má vynikajúce vlastnosti – je odolný voči nízkym a vysokým teplotám, čo znamená, že sa neznehodnocuje v prostredí zeme a nad zemou. Ideálne okrem iného pre: na výstavbu vodovodných a kanalizačných sietí a na obnovu existujúcich. Jeho fyzikálno-chemické parametre ho predurčujú na prenos chemikálií. V ponuke sú PE rúry s rôznou hrúbkou a priemerom steny spolu s celým radom príslušenstva na ich spojenie.
- Vysoký pracovný tlak
- Trvanlivosť
- Tesnosť
- Spoľahlivosť
- Jednoduchosť a rýchlosť inštalácie
- Zvýšená priepustnosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rúra |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Pipelife |
| Hrúbka potrubia | 2,4 mm |
| Priemer produktu | 40 mm |
| Štandardné | ISO 9001:2008 |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Kód produktu | 3663602223948 |

1850 + recenzí








