DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Zariadenie na prívod vzduchu Darco AN1 400 m3/h
Zariadenie na prívod vzduchu Darco AN1 400 m3/h
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zariadenie na prívod vzduchu Darco AN1 400 m3/h3-7 dní203,85 €165,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zariadenie na prívod vzduchu je prvok určený na rozvádzanie teplého vzduchu z krbového digestora do obytných miestností. Zariadenie na prívod vzduchu umožňuje jednoduché a rýchle vykurovanie bytu. Je vybavený tepelne izolovaným tichým ventilátorom, ktorý fúka horúci vzduch a termostatom, ktorý uľahčuje nastavenie zariadenia na automatickú prevádzku.
Vlastnosti a výhody
Zariadenie prívodu vzduchu AN1 je určené na prípravu a distribúciu teplého vzduchu nasávaného z krbového digestora do obytných miestností. Umožňuje zvýšiť tepelnú pohodu vo vašej domácnosti bez zvyšovania nákladov na vykurovanie. Má tepelne a akusticky izolovaný ventilátor, ktorý fúka vzduch, ktorý pracuje ticho a je bezpečný na používanie. Termostat uľahčuje prispôsobenie zariadenia potrebe tepla v miestnosti. Prevádzka zariadenia je automatizovaná - keď teplota vzduchu v krbovom uzávere dosiahne požadovanú hodnotu, zariadenie sa automaticky spustí. Keď však teplota klesne pod požadovanú hodnotu, zariadenie sa automaticky vypne. Vďaka tomu sa mechanizmus pohodlne používa
- Ticho
- Efektívne
- Má prepäťovú poistku
- Vrátane napájacieho kábla so zástrčkou
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Acto |
| Priemer konektora | 125 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Maximálna teplota okolia | 150 °C |
| Výkon vo wattoch | 50 W |
| Napätie | 230V |
| Úroveň hluku | 65 dB |
| Rýchlosť prúdenia vzduchu | 111 l/s |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803626008 |

1850 + recenzí








