DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Sprchové kabíny
- Arkell polkruhová sprchová kabína 85 cm so zadnými stenami a vysokou vaničkou
Arkell polkruhová sprchová kabína 85 cm so zadnými stenami a vysokou vaničkou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Arkell polkruhová sprchová kabína 85 cm so zadnými stenami a vysokou vaničkou3-7 dní389,50 €316,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vyberte si úplný relax v pohodlí domova. Polkruhová sprchová kabína Arkell so zadnými stenami a vysokou vaničkou je ako stvorená do menších i väčších miestností. Sprchová vanička je veľmi pohodlná pre všetkých členov domácnosti a je určená na rýchle kúpanie aj dlhšie chvíle strávené relaxom.
Vlastnosti a výhody
Vymieňate vaňu za sprchovací kút? Alebo možno hľadáte funkčnejšie riešenia pre vašu kúpeľňu, než aké máte v súčasnosti? Polkruhová sprchová kabína Arkell s 85 cm vysokou vaničkou uspokojí potreby všetkých členov domácnosti. K dispozícii máte hotový set s protišmykovou sprchovou vaničkou. Celú konštrukciu bez problémov zložíte. Sprchová vanička poskytuje dostatok priestoru na relax. Okrem toho sa vo vnútri kabíny nachádza slúchadlo a kohútik so zmiešavačom, ktorý vám pomôže ušetriť vodu. Polkruhová sprchová kabína Arkell so zadnými stenami a vysokou vaničkou sa tiež ľahko čistí. Biele prvky a tvrdené sklo sú povrchy, ktoré sa ľahko každodenne ošetrujú. Pozrite si aj ďalšie ponuky v našom obchode.
- Sprchové kabíny Arkell sú vybavené obojstrannými zadnými stenami a funkciou rýchleho pripojenia vody, čo uľahčuje inštaláciu
- Zadné steny sprchovacích kabín Arkell sú pokryté ochranným náterom, ktorý zaisťuje ich odolnosť
- Jednoduchá montáž
- Odolnosť
- Protišmykový povrch sprchovej vaničky
- Jednoduché čistenie
- Regulátor obmedzujúci prietok vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kabína je kompletná |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka produktu | 850 mm |
| Hĺbka produktu | 850 mm |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Veľkosť odtoku | 60 mm |
| Výška produktu | 2000 mm |
| séria | Arkell |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Mäkké zatváranie | Žiadne jemné zatváranie |
| Smer otvárania | Ľavé dvere a pravé dvere |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmykový povrch |
| Orientácia | Akýkoľvek smer |
| Valčeky na dvere | Jednotlivé valčeky |
| Zahrnuté | Montážna súprava |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál sprchovej vaničky | Akryl |
| Materiál zadného panelu | Tvrdené sklo |
| Materiál rámu | hliník |
| Kód produktu | 3663602487388 |

1850 + recenzí











