DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Sprchové kabíny
- Arkell sprchovací kút polkruhový 80 x 80 x 35 cm, vysoká vanička, chróm/transparent
Arkell sprchovací kút polkruhový 80 x 80 x 35 cm, vysoká vanička, chróm/transparent
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Arkell sprchovací kút polkruhový 80 x 80 x 35 cm, vysoká vanička, chróm/transparent3-7 dní230 €186,99 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Často sa stáva, že steny domov nie sú úplne rovné, preto je možné výrobok upraviť do 10 mm, čo umožňuje presnú montáž.
- Vodotesný magnetický uzatvárací systém zabraňuje úniku vody.
- Výberom tohto produktu získate kompletné riešenie vrátane sprchovej vaničky.
- Vďaka otvorom v dvoch veľkostiach vzadu pod vaničkou môžete jednoducho nainštalovať odtokovú súpravu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprchovací kút a sprchová vanička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka produktu | 800 mm |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Veľkosť odtoku | 60 mm |
| Šírka otvoru | 470 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška sprchovej vaničky | 370 mm |
| Výška produktu | 1970 mm |
| Klasifikácia šmykľavosti | trieda B |
| Štandardné | EN14428 + EN14527 |
| Typ dverí | Dvojité rohové posuvné dvere |
| Typ bývania | Polkruhové |
| Typ skla | Tvrdené sklo |
| Typ tesnenia | Magnetická sprchová kabína |
| Vrátane sprchovej vaničky | Vrátane sprchovej vaničky |
| Obojstranné dvere | Možnosť zmeny smeru |
| Nastaviteľné prvky | Sada obsahuje profily nastaviteľné po 10 mm pre inštaláciu na nerovné steny. |
| Magnetický | Magnetický |
| Maximálny rozsah nastavenia pre nerovné steny | 10 mm |
| Vrátane odtoku | Bez odtoku |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmyková |
| Pravá ľavá | Univerzálny |
| Valčeky na dvere | Valčeky s rýchloupínacím systémom |
| Kód produktu | 5059340433936 |
Stiahnite si súbory PDF
Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach
Používateľská príručka
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











