DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Vane a príslušenstvo
- Vaňové zásteny
- Arkell vaňová zástena, 1-dielna, 130 x 75 cm, priehľadná
Arkell vaňová zástena, 1-dielna, 130 x 75 cm, priehľadná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Arkell vaňová zástena, 1-dielna, 130 x 75 cm, priehľadná3-7 dní80 €65,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Výberom vaňovej zásteny spojíte výhody vane a sprchy v jednom zariadení.Vďaka jej použitiu účinne zabránite špliechaniu vody pri kúpaní a ušetríte tak čas, ktorý by ste museli venovať utieraniu podlahy. zástenou, urobíte z trávenia času v kúpeľni synonymum relaxu.
Vlastnosti a výhody
Máte vaňu a doteraz ste sa nemohli sprchovať v stoji, pretože po každom kúpaní bola vaša podlaha v kúpeľni úplne zaplavená? Pohodlné používanie sprchy vám uľahčí použitie ponúkanej vaňovej zásteny zo série Arkell.Vďaka nej nebudete špliechať kúpeľňu, a teda nebudete musieť tráviť čas zdĺhavým utieraním.Výrobok pozostáva z jedinej dvierka, ktoré si môžete podľa potreby otvárať na pravú alebo ľavú stranu Stena je vyrobená z odolného skla bez vzorov, čo znamená, že nezaťažuje miestnosť - ideálne do malých kúpeľní Profil použitý na montáž Zástena je chrómová - pokovované, čím atraktívne ladí s ostatnými prvkami kúpeľňového zariaďovania Pozrite si aj ďalšie produkty tohto typu, ktoré nájdete v ponuke supermarketu Castorama.
- Nastaviteľné
- Univerzálne otváranie (vľavo/vpravo)
- Dostupné v 2 verziách
- 10 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vaňová zástena |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Cooke a Lewis |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Šírka produktu | 750 mm |
| Šírka sklopného panelu | 750 mm |
| Výška produktu | 1300 mm |
| séria | Arkell |
| Typ vaňovej zásteny | Jednoduché |
| Typ skla | Banner |
| Počet panelov | 1 |
| Maximálny rozsah nastavenia pre nerovné steny | 10 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| S rámom/bez rámu | Bez rámu |
| Efekt rámu | Strieborný efekt |
| Materiál rámu | hliník |
| Upevňovacie prvky neviditeľné | Viditeľné spojovacie prvky |
| Kód produktu | 3663602769538 |

1850 + recenzí











