DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Vane a príslušenstvo
- Vaňové zásteny
- Arkell vaňová zástena, 1-dielna, 130 x 75 cm, pruhy
Arkell vaňová zástena, 1-dielna, 130 x 75 cm, pruhy
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Arkell vaňová zástena, 1-dielna, 130 x 75 cm, pruhy3-7 dní102 €82,93 € bez DPH
Pre bezpečné dodanie produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vaňová zástena je prvok, ktorý vám umožní ešte viac zvýšiť funkčnosť vane.Jej namontovaním sa stane ideálnym miestom pre dlhé kúpanie aj rýchle sprchovanie.Výrobok zabraňuje striekaniu vody, takže pri vystupovaní sprchu, nebudete musieť tráviť čas utieraním podlahy v kúpeľni.
Vlastnosti a výhody
Máte vaňu, ale máte radi aj sprchu? Ak vo vašej malej kúpeľni nie je dostatok miesta na inštaláciu dodatočného sanitárneho prvku v podobe sprchového kúta, máme riešenie - použite vaňovú zástenu zobrazenú na priloženej fotografii.Výrobok pozostáva z jednosklených dverí a nie je zaberie veľa miesta. Screenovú stenu pripevníte na stenu pomocou chrómových profilov a sami určíte, či sa bude otvárať doľava alebo doprava Inštalácia nie je zložitá, takže ju zvládnete aj bez pomoci profesionálov Pozrite si teraz ďalšie modely obrazoviek, ktoré sú dostupné v širokej škále predajní Castorama pre domácich majstrov. Vitajte!
- Nastaviteľné
- Univerzálne otváranie (vľavo/vpravo)
- Dostupné v 2 verziách
- 10 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vaňová zástena |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Cooke a Lewis |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Šírka produktu | 750 mm |
| Šírka sklopného panelu | 750 mm |
| Výška produktu | 1300 mm |
| séria | Arkell |
| Typ vaňovej zásteny | Jednoduché |
| Počet panelov | 1 |
| Maximálny rozsah nastavenia pre nerovné steny | 10 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| S rámom/bez rámu | Bez rámu |
| Efekt rámu | Chrome efekt |
| Materiál rámu | hliník |
| Upevňovacie prvky neviditeľné | Viditeľné spojovacie prvky |
| Kód produktu | 3663602769521 |

1850 + recenzí











