DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Príslušenstvo pre sprchové kabíny
- Armazi akrylový prah 10 x 10 x 1400 mm čierny
Armazi akrylový prah 10 x 10 x 1400 mm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Armazi akrylový prah 10 x 10 x 1400 mm čierny3-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akrylátový prah Armazi je potrebný pri inštalácii sprchovej zóny v kúpeľni. Konštrukcia a účel prvku umožňujú účinne chrániť pred únikom vody mimo sprchového priestoru. Výrobok je vyrobený z kvalitného akrylu. V našej predajni nájdete aj mnoho ďalších modelov sprchových prahov a doplnkov Armazi.
Vlastnosti a výhody
Akrylový prah Armazi 10 x 10 140 cm je malým, no veľmi dôležitým prvkom vybavenia každej kúpeľne so sprchovacím kútom. Vďaka nemu kabínku ľahko ochránite proti pretečeniu vody do miestnosti. Výrobok je vyrobený z inovatívneho akrylového materiálu. Ide o materiál, ktorý je veľmi odolný. Akrylový prah Armazi z neho sa ľahko udržuje v čistote a je odolný voči poškodeniu. To vám dáva záruku dlhoročného používania bez poruchy. Výhodou je jednoduchá montáž, ktorú zvládnete aj svojpomocne. Tento model prahu je dostupný aj v iných farbách. Okrem toho v našom obchode nájdete veľa doplnkov Armazi. Umožnia vám esteticky dokončiť vašu kúpeľňu.
- Chráni priestor sprchy pred pretečením vody
- Vyrobené z tvrdého akrylu, ktorý zaručuje dlhé roky používania
- Dostupné v dvoch farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprchové tesnenie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Armazi |
| Dĺžka produktu | 1400 mm |
| Hĺbka produktu | 10 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Akryl |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 5908264692861 |

1850 + recenzí








