DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Príslušenstvo pre sprchové kabíny
- Armazi akrylový prah 10 x 10 x 1400 mm priehľadný
Armazi akrylový prah 10 x 10 x 1400 mm priehľadný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Armazi akrylový prah 10 x 10 x 1400 mm priehľadný3-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akrylový prah Armazi zabraňuje stekaniu vody mimo sprchového priestoru. Prvok je vyrobený z tvrdého akrylu, čo zaisťuje dlhé používanie. Materiál je vodeodolný. Priehľadný model neovplyvní vzhľad kabíny alebo interiéru miestnosti. Produkt si môžete nainštalovať sami. Prah je dostupný aj v inom farebnom prevedení.
Vlastnosti a výhody
Akrylový prah Armazi 10 x 10 140 cm je určený na montáž do sprchovacieho kúta. Výrobok je vyrobený z tvrdého akrylu. Vďaka tomuto materiálu je prah odolný voči poškodeniu pri každodennom používaní. Prvok je necitlivý aj na dlhodobý kontakt s vodou, takže svoju funkciu bude plniť roky. Akrylový prah Armazi je priehľadný. Vďaka tomu ho ľahko prispôsobíte každej kabíne a výrobok neovplyvní dizajn interiéru. Model Armazi účinne zabraňuje stekaniu vody mimo sprchovú zónu. Inštalácia prahu nevyžaduje použitie zložitých nástrojov a nebude pre vás náročná. V našom sortimente nájdete ďalšie príslušenstvo pre sprchové kúty.
- Chráni priestor sprchy pred pretečením vody
- Vyrobené z tvrdého akrylu, ktorý zaručuje dlhé roky používania
- Dostupné v dvoch farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprchové tesnenie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Armazi |
| Dĺžka produktu | 1400 mm |
| Hĺbka produktu | 10 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Transparentné |
| Farba | Transparentné |
| Materiál | Akryl |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 5908264692847 |

1850 + recenzí








