DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Príslušenstvo pre sprchové kabíny
- Armazi akrylový prah 5 x 10 x 1400 mm priehľadný
Armazi akrylový prah 5 x 10 x 1400 mm priehľadný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Armazi akrylový prah 5 x 10 x 1400 mm priehľadný3-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akrylový prah Armazi zabráni striekaniu vody mimo sprchového priestoru. Výrobok je vyrobený z tvrdého akrylu odolného voči vlhkosti, takže bude dlho slúžiť svojej funkcii. Prvok nespôsobí žiadne ťažkosti pri montáži. Prah je priehľadný, takže sa hodí do každej kabínky a akéhokoľvek kúpeľňového zariadenia.
Vlastnosti a výhody
Akrylový prah Armazi 5 x 10 140 cm je určený na použitie v kúpeľni. Produkt môžete nainštalovať do sprchovej kabíny. Tovar je vyrobený z akrylu. Pevný plast je odolný voči škodlivým vplyvom vody a poškodeniu spôsobenému každodenným používaním. To je zárukou, že prah bude plniť svoju funkciu dlhé roky. Výrobok je priehľadný, takže ho môžete použiť bez ohľadu na farby kabíny alebo farby použité v aranžmáne. Prvok si môžete zostaviť sami, bez nutnosti použitia zložitých nástrojov. Akrylový prah Armazi ochráni sprchovú zónu pred vyliatím vody. Naša ponuka obsahuje mnoho ďalších doplnkov pre kabíny značky Armazi.
- Chráni priestor sprchy pred pretečením vody
- Vyrobené z tvrdého akrylu, ktorý zaručuje dlhé roky používania
- Dostupné v dvoch farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprchové tesnenie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Armazi |
| Dĺžka produktu | 1400 mm |
| Hĺbka produktu | 10 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Transparentné |
| Farba | Transparentné |
| Materiál | Akryl |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 5908264692854 |

1850 + recenzí








