DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Hydromasážne kabíny
- Armazi Apollo hydromasážna sprchová kabína 90 x 90 x 235 cm vysoká sprchová vanička
Armazi Apollo hydromasážna sprchová kabína 90 x 90 x 235 cm vysoká sprchová vanička
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Armazi Apollo hydromasážna sprchová kabína 90 x 90 x 235 cm vysoká sprchová vanička3-7 dní369 €300 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sprchovací kút vybavený hydromasážnou funkciou sa skvele hodí do moderných kúpeľní. Vďaka nemu bude miestnosť funkčnejšia a vy budete mať ešte lepšie podmienky pre starostlivosť o každodennú hygienu. Výrobok má minimalistický dizajn a vyznačuje sa veľmi elegantným spracovaním.
Vlastnosti a výhody
Sprchovací kút, ktorý je tu k dispozícii, je možné použiť pri usporiadaní každej kúpeľne. Vďaka nemu sa vyzdobená miestnosť stane nielen elegantnou, ale aj pohodlnou. Kabína je vybavená hydromasážnou funkciou, takže pri kúpaní budete môcť ešte viac relaxovať. Ďalšou výhodou je jeho solídne spracovanie. Kabína je vyrobená z kovu, akrylu a skla, takže výrobok vám bude určite bez problémov slúžiť veľmi dlhú dobu. Okrem toho sa kabína pohodlne používa a ľahko sa udržiava v čistote. Na to stačí pravidelne utierať sklenený povrch stierkou a vyčistiť sprchovú vaničku pomocou čistiaceho prostriedku a špongie alebo handričky.
- Vrátane sprchovej vaničky
- Vysoká sprchová vanička
- Priehľadné sklo
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 900 mm |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška produktu | 2350 mm |
| séria | Apollo |
| Smer otvárania | Bilaterálne |
| Zahrnuté | Horná dažďová sprcha, 3 veľké silikónové trysky |
| Hmotnosť (kg) | 78 kg |
| Kód produktu | 5908264688420 |

1850 + recenzí








