DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Zrkadlové skrinky
- Aruna zrkadlová skrinka 55 cm
Aruna zrkadlová skrinka 55 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Aruna zrkadlová skrinka 55 cm3-7 dní124 €100,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zrkadlová skrinka Aruna je praktickým a štýlovým prvkom vybavenia kúpeľne. Premyslený úzky dizajn bude dokonalým riešením pre malé miestnosti. Prezentovaná skrinka sa ľahko udržiava v čistote. Séria Aruna je sada ladiacich skriniek, ktoré sa vám budú hodiť pri zariaďovaní vašej kúpeľne. Nábytok nájdete v našej predajni.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte odolný nábytok do vašej kúpeľne? Zrkadlová skrinka Aruna 55 cm patrí medzi funkčné prvky, ktoré môžete nainštalovať tesne nad umývadlo. Dvierka sú vybavené zrkadlom, takže sa pri každodennej starostlivosti môžete na seba pozerať. Vnútri je skrinka rozdelená horizontálnou policou, ktorá vám poskytne ďalší úložný priestor. Zrkadlová skrinka Aruna sa vyznačuje odolnou konštrukciou a estetickým matným povrchom. Je vyrobený z drevotriesky, polypropylénu a skla. Systém tichého zatvárania zasa výrazne zvýši komfort obsluhy dverí. Skriňa je určená na svojpomocnú montáž. Pozrite si všetok nábytok zo série Aruna. Nájdete ich v našej predajni.
- Skriňa je vybavená mechanizmom tichého zatvárania dverí
- Dodatočný priestor pre príslušenstvo
- Štýlová skrinka so zrkadlom
- Dvere s mäkkým zatváraním
Technické špecifikácie
| Typ produktu | kabinet |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka produktu | 146 mm |
| Šírka produktu | 550 mm |
| Výška produktu | 540 mm |
| séria | Aruna |
| Typ dverí | Dvojité |
| Typ závesu | Štandardné |
| Mäkké zatváranie | Pánty s mäkkým zatváraním |
| Obojstranné dvere | Možnosť zmeny smeru |
| Počet políc | 1 |
| Zahrnuté | Pánty |
| Hmotnosť (kg) | 11 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál dverí | Drevotrieska a sklo |
| Materiál bočného panelu | Skartovacia doska a polypropylén (PP) |
| Materiál zadného panelu | Drevotrieska s vysokou hustotou (HDF) |
| Materiál police | Drevotrieska a polypropylén (PP) |
| Kód produktu | 5059340162065 |

1850 + recenzí











