DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- WC misy
- Bezokrajová toaletná misa Ravak Varii so sedátkom z duroplastu soft-close
Bezokrajová toaletná misa Ravak Varii so sedátkom z duroplastu soft-close
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bezokrajová toaletná misa Ravak Varii so sedátkom z duroplastu soft-close3-7 dní240,72 €195,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderná bezrámová toaletná misa Ravak Varii so sedátkom z duroplastu soft-close pôsobí esteticky v každom interiéri kúpeľne. Môže za to jeho keramická konštrukcia a minimalistický dizajn. Tento model je bez okrajov, čo zaisťuje vyššiu hygienu. Hladký povrch sa veľmi ľahko čistí.
Vlastnosti a výhody
Bezokrajová toaletná misa Ravak Varii so soft-zatváracím duroplastovým sedadlom je moderným dokončovacím prvkom vašej kúpeľne. Môžete ho použiť ako v bytových priestoroch, tak aj na verejných toaletách. Zaručuje estetický vzhľad. Je to spôsobené tým, že je vyrobený z kvalitnej keramiky. Je tiež odolný voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Ergonomický tvar zaisťuje úplné pohodlie pri používaní. Bezokrajová toaletná misa Ravak Varii so soft-zatváracím sedátkom z duroplastu tiež zabraňuje usádzaniu baktérií a nečistôt. Nedostatok hrán sa premieta aj do hladkého povrchu, ktorý sa ľahko čistí. Pomaly sa zatvárajúca doska produktu série Ceramic ovplyvňuje aj pohodlie členov domácnosti. Pozrite si aj ďalšie druhy sanitárnej techniky v našej ponuke.
- Miska bez okraja
- Odnímateľné WC sedadlo
- Záchodové sedadlo s pomalým zatváraním
- Skrytý nástavec uľahčuje čistenie
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná záchodová misa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 510 mm |
| Vzdialenosť od odtoku k stene | 15 mm |
| Vstupný priemer (imperiálny) | 1½" |
| Výstupný priemer | 90 mm |
| Šírka produktu | 370 mm |
| Výška produktu | 330 mm |
| označenie CE | označenie CE |
| Podrobnosti o záruke | 10 rokov na keramiku, 3 roky na drevené dosky |
| Typ okraja | Okraj je otvorený |
| séria | Keramické |
| Typ zadnej časti WC | Závesné |
| Mäkké zatváranie | Pánty s mäkkým zatváraním |
| Smer výstupu | Horizontálny vývod |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba držiakov |
| Upevnenie záchodovej dosky | Rýchle uvolnenie |
| Odolnosť voči baktériám | Žiadna odolnosť voči baktériám |
| Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa | Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa |
| Úspora vody | Úspora vody |
| Zahrnuté | Záchodová misa, sedátko s mäkkým zatváraním |
| Hmotnosť produktu | 23 kg |
| Zatvorenie krytu záchodovej dosky | Pomaly klesajúci |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál WC sedátka | Duroplast |
| Kód produktu | 8592626060565 |

1850 + recenzí











