DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Misky na mydlo
- Cementová miska na mydlo
Cementová miska na mydlo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cementová miska na mydlo3-7 dní9,88 €8,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová mydelnička je spôsob, ako pohodlne a zároveň veľmi esteticky uskladniť použité mydlo. Doplnok mimoriadne dobre imituje betón. Zároveň je vyrobený z odolnej a ľahko čistiteľnej keramiky. Umožňuje udržiavať priestor v blízkosti umývadla čistý. Poskytuje vám však voľný prístup k mydlu.
Vlastnosti a výhody
Cementová miska na mydlo je skvelým doplnkom do kúpeľne a WC. Jeho farba dokonale imituje betón. Z tohto dôvodu bude mydelnička najlepšie fungovať v modernom dekore. Produkt série Cement je vyrobený z keramiky. Vďaka tomu je stabilný a odolný. Zachová si svoj pôvodný vzhľad po dlhú dobu. Keramika vám zároveň nebude robiť problémy pri čistení mydelničky. Sivá Cementová miska na mydlo umožňuje veľmi pohodlné skladovanie mydla. Nemusíte ho umiestňovať priamo na okraj drezu. Takto sa členok nebude šmýkať. Vaša kúpeľňa získa estetický a praktický prvok zariadenia zároveň. Predajne Castorama ponúkajú aj ďalšie kúpeľňové doplnky s podobným dizajnom.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Miska na mydlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Spirell |
| Hĺbka produktu | 130 mm |
| Šírka produktu | 102 mm |
| Výška produktu | 30 mm |
| séria | Cement |
| Hmotnosť produktu | 280 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 7610583191618 |

1850 + recenzí











