DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Vysoké kúpeľňové skrinky
- Cersanit Olivia stĺpik do kúpeľne 35 x 180 x 30 cm biely
Cersanit Olivia stĺpik do kúpeľne 35 x 180 x 30 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cersanit Olivia stĺpik do kúpeľne 35 x 180 x 30 cm biely3-7 dní240,72 €195,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stĺpik Olivia dobre poslúži ako prvok vybavenia kúpeľne, najmä ak potrebujete priestranný výrobok, do ktorého sa zmestí veľa vecí naraz. Prezentovaný kus nábytku túto úlohu hravo splní, pretože veľká skrinka vám umožní uložiť všetky vaše veci tak, aby ste k nim mali ľahký prístup. Vaša kúpeľňa tak bude uprataná, pretože ju oslobodíte od hromady oblečenia a množstva drobností.
Vlastnosti a výhody
Stĺpik Olivia je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako uložiť veľa vecí v kúpeľni. Prezentovaný produkt, vďaka svojim veľkým rozmerom, bude v tejto situácii perfektne fungovať a umožní vám uložiť všetku potrebnú kozmetiku, oblečenie, uteráky a doplnky, aby ste ich mali vždy na dosah ruky. Priestor kúpeľne tak zostane uprataný a ľahšie sa čistí. Tento typ návrhu zapadne do minimalistického aranžmánu ako svojou funkčnosťou, tak aj povrchovou úpravou - lakovaná drevotrieska sa vyznačuje jednoduchou, no elegantnou formou. Ďalšou výhodou je prítomnosť koša na bielizeň, ktorý umožní efektívne triedenie bielizne. Výrobok je neoddeliteľnou súčasťou rovnomennej kolekcie nábytku - túto skutočnosť sa oplatí využiť pri zariaďovaní vkusnej kúpeľne.
- Obojstranne laminovaná drevotriesková doska
- Kovové rukoväte, lesklý chróm
- Stĺpik obsahuje kôš na bielizeň
Technické špecifikácie
| Typ produktu | kabinet |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Cersanit |
| Hĺbka produktu | 300 mm |
| Šírka produktu | 350 mm |
| Výška produktu | 1800 mm |
| séria | Olivia |
| Počet políc | 1 |
| Zahrnuté | Kôš na bielizeň, polica v hornej časti |
| Hmotnosť produktu | 31,7 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál dverí | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska |
| Materiál rukoväte | Kovové |
| Kód produktu | 5907720644802 |

1850 + recenzí











