DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Umývadlové batérie do kúpeľne
- Chrómová umývadlová batéria Tuzla
Chrómová umývadlová batéria Tuzla
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Chrómová umývadlová batéria Tuzla3-7 dní79 €64,23 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómová umývadlová batéria Tuzla je estetickým prvkom kúpeľňových armatúr. Pomocou montážnych dielov, ktoré sú súčasťou súpravy, ju ľahko namontujete na vaše umývadlo. Výrobok sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania. Ak si ceníte praktické a moderné riešenia, batéria série Tuzla splní vaše očakávania v každom ohľade.
Vlastnosti a výhody
Chrómová umývadlová batéria Tuzla je vyrobená z odolnej mosadze. Materiál je vysoko odolný voči korózii a poškodeniu. Pohodlná rukoväť vám uľahčí nastavenie vhodného tlaku a teploty vody. Okrem toho má výrobok zabudovaný regulátor, ktorý nepovedie k nadmernej spotrebe vody. Doplnkovou funkciou je prítomnosť perlátora, vďaka ktorému sa vyhnete postriekaniu drezu. Povrch karosérie môžete jednoducho udržiavať a čistiť od nečistôt. Chrómová umývadlová batéria Tuzla zapadne do moderných aj tradičných aranžmánov. Sada obsahuje okrem montážnych dielov aj odtokovú súpravu. Ak ste v štádiu výberu kúpeľňových armatúr, tento prvok bude praktickým a efektívnym riešením pre váš domov.
- Zabudovaný regulátor obmedzuje spotrebu vody
- Prevzdušňovač zabezpečuje priamy prúd vody bez striekania
- Vrátane odtokovej súpravy
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 139,5 mm |
| Šírka produktu | 49 mm |
| Výška produktu | 155 mm |
| séria | Tuzla |
| Typ batérie | S hornou pákou |
| Typ mixéra | Manuálny |
| Typ výtoku | Jednoprúdový |
| Zahrnuté | batéria, inštalačná sada, automatická zástrčka |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Chrome |
| Kód produktu | 3663602663805 |

1850 + recenzí








