DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Čierna podomietková toaletná súprava Roca Zefir Active
Čierna podomietková toaletná súprava Roca Zefir Active
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Čierna podomietková toaletná súprava Roca Zefir Active3-7 dní445,06 €361,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna podomietková toaletná súprava Roca Zefir Active je moderným riešením do každej kúpeľne. Jeho použitím miestnosť vyzerá atraktívne a sanitárna inštalácia je esteticky skrytá za stenou. Všetky prvky tejto súpravy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Celé sa to ľahko skladá. Pozrite si aj ďalšie návrhy na súpravy Roca Zefir Active.
Vlastnosti a výhody
Čierna podomietková toaletná súprava Roca Zefir Active - praktická alternatíva klasického vybavenia kúpeľne. Vstavaný rám so závesnou misou znamená, že sanitárna inštalácia zostáva skrytá za stenou. Navrchu zostáva len záchod a dvojdielne splachovacie tlačidlo. Čierna podomietková toaletná súprava Roca Zefir Active sa vyznačuje inovatívnym dizajnom. Závesná misa nemá vnútornú prírubu. To uľahčí udržiavanie hygieny okolo neho a tesne pod ním. Tento variant zostavy má funkciu regulácie splachovania vody. Miska je vyrobená z bielej keramiky, gombík je čiernej farby a pomaly sa zatváracie sedlo je vyrobené z odolného duroplastu. Pozrite si aj ďalšie návrhy súprav Roca, ktoré nájdete v obchode Castorama.
- Materiál: miska - keramika, rám - oceľ, gombík - abs
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Roca |
| Hĺbka produktu | 350 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 540 mm |
| Podrobnosti o záruke | Keramika 5 rokov, rám rám 10 rokov, plniaci ventil a vypúšťací mechanizmus 5 rokov, ostatné diely 2 roky |
| séria | Zephyr |
| Zahrnuté | Miska, doska, rám, gombík |
| Hmotnosť (kg) | 43,5 kg |
| Farba | Biela miska, čierny gombík |
| Kód produktu | 8433290550573 |

1850 + recenzí








