DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine s umývadlom
- Daira závesná skrinka s umývadlom 60 cm, dub
Daira závesná skrinka s umývadlom 60 cm, dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Daira závesná skrinka s umývadlom 60 cm, dub3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňová skrinka s umývadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 470 mm |
| Priemer otvoru pre batériu | 35 mm |
| Šírka produktu | 610 mm |
| Výška produktu | 470 mm |
| séria | Daira |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Vypúšťacia zátka súčasťou | Vypúšťacia zátka nie je súčasťou dodávky |
| Počet dverí | 0 |
| Počet komôr | 0 |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Počet zásuviek | 2 |
| Počet rukovätí | 2 |
| Vrátane odtoku | Bez odtoku |
| Popis umývadla | Slobodný |
| Sifón v cene | Nie sú zahrnuté sifóny |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Hmotnosť produktu | 34 000 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál dverí | Drevotrieska s melamínovým povrchom (MFC) |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska s melamínovým povrchom (MFC) |
| Materiál zadného panelu | Drevotrieska s melamínovým povrchom (MFC) |
| Materiál umývadla | Keramika |
| Kód produktu | 5908271112925 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









