DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Dávkovače mydla
- Dávkovač mydla Ulva čierny
Dávkovač mydla Ulva čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dávkovač mydla Ulva čierny3-7 dní16,10 €13,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny dávkovač mydla Ulva je produkt, ktorý sa perfektne hodí do minimalistických moderných kúpeľní. Vďaka svojej čiernej farbe sa hodí do interiérov v podobných alebo kontrastných farbách. Výrobok je vyrobený z polymérovej živice, ktorá sa ľahko čistí. Tekutým mydlom ho budete môcť naplniť mnohokrát
Vlastnosti a výhody
Hľadáte praktické doplnky, ktoré budú vyzerať dobre v minimalistických moderných interiéroch? Chcete, aby vaša kúpeľňa a WC boli dokončené spôsobom, ktorý k sebe ladí? V takejto situácii zvoľte dávkovač mydla Ulva black. Tento model je skvelou voľbou najmä pre ľudí, ktorí si cenia jednoduchý štýl bez zbytočných ozdôb. Výrobok je vyrobený z polymérovej živice, vďaka čomu sa ľahko čistí a nereaguje s tekutou kozmetikou. Čierna farba sa perfektne hodí do surového, elegantného, ale aj minimalistického interiéru. Dávkovač mydla Ulva black je vhodný na opakované dopĺňanie akýmkoľvek tekutým mydlom ako aj inou tekutou kozmetikou. Pozrite si aj ďalšie dávkovače mydla dostupné v sortimente predajne
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dávkovač mydla |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 85 mm |
| Výška produktu | 173 mm |
| séria | Ulva |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Hmotnosť produktu | 286 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál hlavy čerpadla | ABS plast |
| Materiál | Polymérna živica |
| Kód produktu | 6930143000022 |

1850 + recenzí










