DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Koberce a koberčeky
- Domáca rohožka 40 x 60 cm hnedá
Domáca rohožka 40 x 60 cm hnedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Domáca rohožka 40 x 60 cm hnedá3-7 dní16,10 €13,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte atraktívnu a odolnú rohožku, ktorá vám umožní vyčistiť topánky pred vstupom do domu? Prezentovaný model má elegantnú hnedú farbu a módny nápis, takže priaznivo ovplyvní vzhľad okolia. Je vyrobený z polyesteru, takže je odolný voči mechanickému poškodeniu; svojmu účelu poslúži perfektne po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Je pred vstupom do vášho bytu rohožka, ktorá by vám umožnila vyčistiť piesok alebo blato z topánok? Prezentovaný model je v hnedej farbe a má módny nápis, vďaka čomu je nielen praktický, ale aj dekoratívny. Vyrobené z polyesteru, aj pri častom používaní zostane dlho odolné voči oderu - nebudete ho musieť často vymieňať. S jeho funkčnosťou budete spokojní, keďže má aj protišmykové vlastnosti. Všimli ste si, že sa vám do bytu často nosí piesok pod topánkami? Nečakajte – zaobstarajte si ponúkanú rohožku, ktorá vám uľahčí udržiavanie poriadku vo vašom okolí; skontroluj teraz!
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Má protišmykové vlastnosti
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 60 cm |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 40 cm |
| Hrúbka (cm) | 0,8 cm |
| Hmotnosť (kg) | 0,33 kg |
| séria | Domov |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Polyester |
| Kód produktu | 5907736267118 |

1850 + recenzí








