DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Koberce a koberčeky
- Domáca rohožka 40 x 60 cm sivá
Domáca rohožka 40 x 60 cm sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Domáca rohožka 40 x 60 cm sivá3-7 dní16,10 €13,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte rohožku, ktorá vám umožní vyčistiť topánky pred vstupom do domu? Prezentovaný model je vyrobený z polyesteru, takže zostáva dlhodobo odolný voči rozstrapkaniu. Je v univerzálnej šedej farbe, takže ho ľahko zladíte s okolím. Má módny nápis, vďaka čomu vyzerá atraktívne.
Vlastnosti a výhody
Vaša stará rohožka už dávno stratila perfektný stav a hyzdí tak vzhľad chodby? Nahraďte ho prezentovaným modelom vyrobeným z polyesteru - vec zostane dlhodobo odolná voči rozstrapkaniu aj pri intenzívnom používaní. Je dostupný v univerzálnej šedej farbe, takže bude pôsobiť esteticky k dverám akejkoľvek farby. Má módny nápis, ktorý zvýrazní modernú výzdobu okolia. Nepoužitie rohožky pri vchode do bytu môže mať za následok, že sa pod topánkami často nosia nečistoty zvonku budovy. Ak chcete udržiavať svoju predsieň čistú, nezabudnite umiestniť prezentovaný výrobok pred vchodové dvere; Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou širokou ponukou, vrátane rôznych typov rohožiek.
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Má protišmykové vlastnosti
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 60 cm |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 40 cm |
| Hrúbka (cm) | 0,8 cm |
| Hmotnosť (kg) | 0,33 kg |
| séria | Domov |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Polyester |
| Kód produktu | 5907736267101 |

1850 + recenzí








