DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Dávkovače mydla
- Eryn dávkovač mydla, zelený
Eryn dávkovač mydla, zelený
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Eryn dávkovač mydla, zelený3-7 dní14,12 €11,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zelený dávkovač mydla Eryn je praktickým a atraktívnym prvkom každej kúpeľne. Sýty odtieň zelenej s prídavkom zlatej zvýrazňuje eleganciu miestnosti. Keramická nádoba nahradí nevzhľadné plastové obaly a zachová si svoj krásny vzhľad po mnoho rokov. Pohodlná pumpa efektívne aplikuje vhodnú časť kozmetiky
Vlastnosti a výhody
Zelený dávkovač mydla Eryn je módnym a veľmi praktickým doplnkom do kúpeľne či toalety. Umožňuje vám zbaviť sa nevzhľadných komerčných obalov tekutého mydla a zdôrazniť eleganciu miestností. Stabilná keramická nádoba vyzerá krásne ako na klasickom umývadle, tak aj na drevenej či kamennej doske. Farba sýtozelenej so zlatými prvkami zapadá do najnovších trendov interiérového dizajnu. Doplnok si dychtivo vyberajú ľudia, ktorí uprednostňujú eklektický a mestský štýl džungle. Vďaka použitým materiálom je dávkovač mydla Eryn zelený odolný voči vlhkosti, poškriabaniu a čistiacim prostriedkom. Šikovná pumpička nanáša správne množstvo kozmetiky. V sortimente našej predajne sú aj ďalšie prvky predstavovanej série Eryn
- Trendy
- Elegantný
- Praktické
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 65 mm |
| Šírka produktu | 65 mm |
| Výška produktu | 190 mm |
| séria | Erin |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Materiál | Bambus, keramika a oceľ |
| Kód produktu | 5903754804366 |

1850 + recenzí








