DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Umývadlové batérie do kúpeľne
- Ferro Lara Eco chrómová umývadlová batéria
Ferro Lara Eco chrómová umývadlová batéria
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ferro Lara Eco chrómová umývadlová batéria3-7 dní80,56 €65,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómová umývadlová batéria Ferro Lara Eco bola navrhnutá a vyrobená s dôrazom aj na ten najmenší detail. Pohodlná páka rukoväte umožňuje ľubovoľné nastavenie prietoku a teploty vody. Klasický tvar sa bude hodiť do väčšiny aranžmánov, ktoré vytvoríte. Pozrite si našu ponuku a zistite, čo ešte Ferro ponúka.
Vlastnosti a výhody
Chrómová umývadlová batéria Ferro Lara Eco je prvkom, ktorý možno bez väčšej námahy nainštalovať do umývadla v kúpeľni. Je to posledný a rovnako dôležitý bod vodovodných armatúr, cez ktorý môžete voľne čerpať vodu z inštalácie. Páka funguje hladko a ľahko sa používa. Stačí ho nasmerovať nabok alebo nahor a nastaviť výšku a teplotu trysky. Výrobok je vyrobený z obľúbenej mosadze. Výhodou materiálu je, že je vysoko odolný voči korózii. Usadeniny ľahko odstránite kefkou. Zabudovaný regulátor postupne zníži spotrebu vody. Funkčnosť sa zvyšuje vďaka použitiu perlátora, ktorý zabraňuje striekaniu vody. Chrómová umývadlová batéria Ferro Lara Eco plní vo vašej kúpeľni aj dekoratívnu úlohu.
- Zabudovaný regulátor obmedzuje spotrebu vody
- Prevzdušňovač zabezpečuje priamy prúd vody bez striekania
- Jednoducho vykefujte výtok, aby ste odstránili všetky nánosy
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ferro |
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 45 mm |
| Výška produktu | 155 mm |
| séria | Lara Eco |
| Typ batérie | S hornou pákou |
| Typ mixéra | Manuálny |
| Zahrnuté | vodovodná batéria, inštalačná sada, odtoková súprava s click-clack zátkou |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Chrome |
| Kód produktu | 5902194959520 |

1850 + recenzí









