DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Misky na mydlo
- Glazúrová miska na mydlo, strieborná
Glazúrová miska na mydlo, strieborná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Glazúrová miska na mydlo, strieborná3-7 dní12,49 €10,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborná mydelnička Glaze je veľmi estetickým doplnkom kúpeľne. Umožňuje pohodlné a praktické skladovanie mydla. Mydelnička bude zároveň ozdobou každej kúpeľne. Je vyrobený z odolného materiálu, ktorý je odolný voči kontaktu s vodou. Umývanie pre vás nebude ťažké. Keramika je odolná voči zafarbeniu
Vlastnosti a výhody
Strieborná miska na mydlo Glaze je mimoriadne praktický a estetický výrobok. Tento model je ideálny pre očarujúcu kúpeľňu. Strieborná farba a výnimočne krásne vzory na mydielku série Glaze z neho robia dekoráciu do každej miestnosti. Strieborná mydelnička Glaze je však predovšetkým praktickým doplnkom interiéru. Vďaka nemu budete môcť mydlo pohodlne skladovať. Vyhnete sa tiež znečisteniu umývadla alebo zošmyknutiu mokrého mydla. Budete ich mať vždy po ruke. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších dizajnov mydielok. Pozrite si aj ďalšie produkty z tejto série, aby ste si vytvorili kompletné vybavenie kúpeľne
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Miska na mydlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 30 mm |
| séria | Glazúra |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 5908262467737 |

1850 + recenzí








