DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Pisoáre a bidety
- Baciu stojaci bidet
Baciu stojaci bidet
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Baciu stojaci bidet3-7 dní123 €100 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stojanový bidet Baciu je vyrobený z odolného porcelánu s hladkým povrchom. Model ľahko očistíte a na jeho povrchu nezostanú žiadne nepekné stopy. Výrobok je voľne stojaci, čo uľahčuje inštaláciu. Univerzálny vzhľad bidetu sa dá ľahko zladiť s kúpeľňovým usporiadaním - moderným aj klasickým.
Vlastnosti a výhody
Stojanový bidet Baciu je funkčným prvkom vybavenia vašej kúpeľne, ktorý vám umožní ešte lepšiu starostlivosť o vašu hygienu. Model je vyrobený z neporézneho porcelánu. Materiál je odolný voči vlhkosti a poškriabaniu. Podlahový bidet Baciu má hladkú štruktúru. Nečistoty nepreniknú na jeho povrch. Udržiavanie modelu v čistote tak bude oveľa jednoduchšie. Bidet je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu. To zaručuje, že výrobok série Baciu bude vo vašej kúpeľni slúžiť dlhé roky dvom funkciám - dekoratívnej a praktickej. Biely model je možné zladiť do akéhokoľvek štýlu interiéru. V našom sortimente nájdete aj závesné bidety. Pozrite si ponuku a vyberte si produkt, ktorý spĺňa vaše očakávania.
- Voľne stojaci
- Má označenie CE
- 10 rokov záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bidet |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka (cm) | 54,5 cm |
| šírka (cm) | 35,5 cm |
| výška (cm) | 38 cm |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | Baciu |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Zahrnuté | Bidet, inštalačná sada |
| Hmotnosť (kg) | 24,6 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Neporézna keramika |
| Kód produktu | 3663602690955 |

1850 + recenzí











