DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Sprchové závesy
- Balka sprchový záves 180 x 200 cm hviezdica
Balka sprchový záves 180 x 200 cm hviezdica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Balka sprchový záves 180 x 200 cm hviezdica3-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sprchový záves Balka Starfish je veľmi výrazným a praktickým doplnkom do každej kúpeľne. Záves chráni interiér pred postriekaním pri sprchovaní. To je zabezpečené tým, že sú vyrobené z vodeodolných materiálov. Môžete ho prať, čo vám umožní udržať záves čistý. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a rýchla.
Vlastnosti a výhody
Sprchový záves Balka 180 x 200 cm hviezdica je funkčný výrobok určený na použitie v kúpeľni. Môžete ním dokončiť sprchovací kút. Vďaka tomu produkt série Balka chráni miestnosť pred postriekaním. To je zabezpečené tým, že sú vyrobené z vodeodolného materiálu, ktorým je polyester. Béžová farba a vzor hviezdice robia tento záves perfektným najmä pre klasické aranžmány. Môžete ho použiť ako praktickú dekoráciu interiéru. Sprchový záves Starfish Ball je umývateľný. To vám umožní rýchlo ho vyčistiť. Inštalácia nebude náročná a nezaberie veľa času. Potrebné montážne príslušenstvo a ďalšie modely závesov získate v predajniach Castorama.
- Produkt môžete zladiť so zodpovedajúcimi kúpeľňovými doplnkami z rovnakého radu alebo zladiť doplnky v rôznych farbách a vzoroch a vytvoriť tak aranžmán podľa vašich preferencií.
- Produkt vyrobený z 50% recyklovaného polyesteru
- Jednoduchá údržba: možno prať v práčke do 40°C
- Ideálna veľkosť pre väčšinu vaní a spŕch
- Vodeodolný
- Možno prať v práčke
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprchový záves |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 2000 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 2000 mm |
| Informácie o životnom prostredí | 50% recyklovaný polyester |
| séria | BALK |
| Hmotnosť | 110 g/m² |
| Počet priechodov | 12 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Držiaky sa predávajú samostatne |
| Zaťažený lem | S váženým lemom |
| Odolnosť voči vode | Hydrofóbne |
| Percentuálne zloženie materiálu | 50% recyklovaný polyester, 50% polyester |
| Integrované krúžky | Neintegrované krúžky |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Béžová |
| Materiál priechodky | hliník |
| Materiál | Polyester (PES) |
| Vzor | Hviezdica |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 5059340202860 |

1850 + recenzí









