DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Vane a príslušenstvo
- Vaňové zásteny
- Calera vaňová zástena, 1-dielna, 140 x 85 cm, biely dekor
Calera vaňová zástena, 1-dielna, 140 x 85 cm, biely dekor
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Calera vaňová zástena, 1-dielna, 140 x 85 cm, biely dekor3-7 dní142 €115,45 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Odporúčaná vaňová zástena je dokonalým kompromisom medzi sprchovým kútom a vaňou.Vďaka nej budete môcť pri státí vo vani sprchu využívať úplne slobodne, bez obáv, že postriekate celú kúpeľňu.Presklená stena z zástena je potiahnutá vrstvou uľahčujúcou čistenie, chrómový profil použitý na pripevnenie zásteny je prispôsobený kovaniam.
Vlastnosti a výhody
Pri návrhu kúpeľne si niektorí členovia domácnosti väčšinou želajú osadiť vaňu a niektorí sprchový kút, no malá veľkosť miestnosti neumožňuje inštaláciu oboch týchto prvkov.Voľte teda vaňovú zástenu, použitie napr. čo bude najlepším riešením tejto situácie Jednoduchá stena stabilne pripevnená k stene pomocou profilu znamená, že sa vo vani môžete voľne kúpať v stoji - je to dokonalý kompromis, ktorý urobí radosť všetkým obyvateľom a umožní vám uspokojiť každú kúpeľňu rozmar.Zástena, ktorá sa otvára v ľubovoľnom smere.bolo vyrobené zo skla navyše pokrytého špeciálnou vrstvou, ktorá uľahčuje čistenie.Stále sa neviete rozhodnúť? Určite si prezrite našu širokú ponuku obliečok na vane, medzi ktorými určite nájdete ideálny model do vašej kúpeľne.
- Nastaviteľné: 15 mm
- Univerzálne otváranie (vľavo/vpravo)
- Povlak pre ľahké čistenie
- Dostupné rôzne typy
- Biely profil
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vaňová zástena |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Šírka produktu | 865 mm |
| Šírka sklopného panelu | 850 mm |
| Výška produktu | 1400 mm |
| séria | Calera |
| Typ vaňovej zásteny | Jednoduché |
| Typ skla | Biely dekor |
| Počet panelov | 1 |
| Maximálny rozsah nastavenia pre nerovné steny | 15 mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa | Odolné voči usadzovaniu vodného kameňa |
| Hmotnosť produktu | 17 kg |
| S rámom/bez rámu | Bez rámu |
| Efekt rámu | Chrome efekt |
| Farba | biely |
| Materiál panelu | sklo |
| Materiál rámu | hliník |
| Upevňovacie prvky neviditeľné | Viditeľné spojovacie prvky |
| Kód produktu | 3663602769545 |

1850 + recenzí










