DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Kompaktné WC
- Cavally bezrámové WC kompaktné 3/6 l s umývadlom a soft-close sedadlom
Cavally bezrámové WC kompaktné 3/6 l s umývadlom a soft-close sedadlom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 1
Cavally bezrámové WC kompaktné 3/6 l s umývadlom a soft-close sedadlom3-7 dní299 €243,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bezrámové WC kompaktné Cavally s umývadlom a sedátkom s mäkkým zatváraním je riešením do malých bytov. Kombinácia dvoch funkcií vám ušetrí miesto. Model vyrobený z keramiky sa ľahko čistí. Doska Duroplast sa nedeformuje, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Miska využíva ekonomické riešenie v podobe bezokrajového systému splachovania vodou.
Vlastnosti a výhody
Kompaktné WC Cavally rimless s umývadlom a sedátkom s mäkkým zatváraním ušetrí miesto v kúpeľni alebo na toalete. Malý model kombinuje dve funkcie, čo je ideálne pre malú garsónku. Miska je vyrobená z keramiky a tiež sa ľahko čistí. Model série Cavally využíva pomaly sa zatvárajúce sedadlo z duroplastu. Výhodou materiálu je odolnosť a hladký povrch, ktorý uľahčuje čistenie. Okrúhly model využíva bezrámový splachovací systém. Vďaka nemu znížite spotrebu vody a znížia sa vám účty. Toaleta Cavally rimless compact s umývadlom a sedátkom s mäkkým zatváraním je biela a okrúhla. Zladiť ho môžete do modernej aj klasickej kúpeľne. Ponúkame Vám aj štvorcové mušle.
- Úspora vody a peňazí
- Má označenie CE
- WC sedátko s funkciou rýchleho uvoľnenia
- Jednoduché čistenie
- Šetrí miesto v kúpeľni alebo na toalete
- Splachovanie: dvojité splachovanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kompaktná toaleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka (cm) | 67,5 cm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ⅜" |
| Výstupný priemer | 102 mm |
| šírka (cm) | 38 cm |
| výška (cm) | 88 cm |
| Typ okraja | Žiadna hrana |
| séria | Cavally |
| Typ odtoku/zátky | Rod |
| Splachovací typ | Dvojité splachovanie |
| Hmotnosť (kg) | 49 kg |
| Kód produktu | 3663602690580 |

1850 + recenzí











