DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Umývadlové batérie do kúpeľne
- Cavally umývadlová batéria, matná biela
Cavally umývadlová batéria, matná biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cavally umývadlová batéria, matná biela3-7 dní77,48 €63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Regulátor, ktorý obmedzuje prietok vody, uľahčuje úsporu vody a znižuje účty za vodu.
- Vďaka ľahko čistiteľnému gumovému perlátoru stačí utrieť výtok, aby ste odstránili vodný kameň.
- Pohodlné otváranie a zatváranie vďaka odtoku s automatickou zátkou
- Sada obsahuje užitočný nástroj 4 v 1, ktorý uľahčuje inštaláciu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 163 mm |
| Prietok vody pri 3 baroch | 7,2 l/min |
| Veľkosť pripojenia | 18,63 mm |
| Priemer produktu | 45 mm |
| Šírka produktu | 45 mm |
| Výška produktu | 151 mm |
| Výška výtoku | 97 mm |
| Rozsah výtoku | 118,00 mm |
| Štandardné | EN 817 |
| Podrobnosti o záruke | Len výrobné chyby |
| Typ batérie | Slobodný |
| Typ mixéra | Manuálny |
| Typ montáže | skrutka |
| Typ odtok/zástrčka | Klik-clack huba |
| Typ prevzdušňovača | Jednoduché odstraňovanie kalu (SLC) |
| Typ výtoku | Jednoprúdový |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 0,3 baru |
| Vrátane odtoku | Vrátane odtoku |
| Zahrnuté | 2 x hadica, 1 x odpadová súprava s prepadom, 1 x inštalačná sada, 1 x inštalačný nástroj 4 v 1 a 1 x návod na použitie |
| Hmotnosť produktu | 1450 g |
| Farebná skupina | biely |
| Kód produktu | 3663602320388 |
Stiahnite si súbory PDF
Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach
Používateľská príručka
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











