DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Umývadlové batérie do kúpeľne
- Colina chrómová umývadlová batéria
Colina chrómová umývadlová batéria
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Colina chrómová umývadlová batéria3-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómová umývadlová batéria Colina sa vyznačuje minimalistickým dizajnom obohateným o zaujímavý výtok. Batériu so strieborným povrchom môžete zladiť do moderného kúpeľňového aranžmánu. Model s jednou rukoväťou je mimoriadne funkčný. Využíva regulátor, ktorý znižuje spotrebu vody a tým znižuje poplatky.
Vlastnosti a výhody
Chrómová umývadlová batéria Colina sa vyznačuje zaujímavým výtokom, ktorý možno zladiť do moderného dizajnu interiéru. Minimalistický tvar kohútika a strieborná farba budú skvele vyzerať aj v industriálnom dekore. Výrobok je vyrobený z odolnej mosadze, ktorá zaisťuje dlhé roky používania kovania. Chrómová umývadlová batéria Colina je odolná voči hrdzi. Kohútik používa špeciálny regulátor, ktorý vám pomôže znížiť vaše výdavky. Znižuje spotrebu vody. Batéria zo série Colina obsahuje aj prevzdušňovač, ktorý chráni prúd pred striekaním. Uľahčí vám to udržiavanie poriadku okolo drezu. Súprava vodovodných batérií obsahuje prvky, ktoré vám umožnia zostaviť si armatúru svojpomocne.
- Zabudovaný regulátor obmedzuje spotrebu vody
- Prevzdušňovač zabezpečuje priamy prúd vody bez striekania
- Vrátane odtokovej súpravy
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 131,5 mm |
| Prietok vody pri 3 baroch | 6,5 l/min |
| Šírka produktu | 55 mm |
| Výška produktu | 164 mm |
| Výška výtoku | 75 mm |
| Rozsah výtoku | 100,00 mm |
| séria | Colin |
| Typ batérie | S hornou pákou |
| Typ mixéra | Manuálny |
| Typ odtok/zástrčka | Rod |
| Typ výtoku | Jednoprúdový |
| Počet otvorov pre batérie | 2 |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 0,1 baru |
| Vrátane odtoku | Vrátane odtoku |
| Zahrnuté | batéria, inštalačná sada, automatická zástrčka |
| Hmotnosť produktu | 1080 g |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Chrome |
| Materiál rukoväte | Zliatina zinku |
| Kód produktu | 3663602663294 |

1850 + recenzí











