DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Nábytkové kúpeľňové umývadlá
- Duala nábytkové umývadlo z konglomerátu, 60 cm
Duala nábytkové umývadlo z konglomerátu, 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Duala nábytkové umývadlo z konglomerátu, 60 cm3-7 dní133 €108,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Konglomerátové nábytkové umývadlo Duala sa vyznačuje hladkým povrchom, vďaka ktorému sa ľahko čistí. Biely model je navyše odolný voči poškodeniu a poškriabaniu. Prvok vybavenia kúpeľne má prepad, ktorý zabráni zaplaveniu miestnosti. Biely model z konglomerátu je dostupný aj vo väčšej verzii.
Vlastnosti a výhody
Konglomerátové nábytkové umývadlo Duala 60 cm je bielej farby, takže ho ľahko zapadnete do akéhokoľvek aranžmánu. Obdĺžnikový model sa perfektne hodí ku skrinkám z rovnakej série. Umývadlo je vyrobené z konglomerátu. Vďaka tomu je prvok vybavenia kúpeľne odolný voči mechanickému poškodeniu. Výrobok je odolný aj proti poškriabaniu, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Konglomerátové nábytkové umývadlo Duala sa vyznačuje hladkým povrchom. Vďaka tomu do nej nepreniknú nečistoty a čistenie povrchu pre vás nebude náročné. Obdĺžnikový model s otvorom na batériu má prepad, ktorý zabraňuje zaplaveniu bytu. V našom sortimente nájdete aj väčšie umývadlo zo série Duala.
- Umývadlo z matného konglomerátu s elegantnými úzkymi hranami vám umožní zariadiť rafinovanú a minimalistickú kúpeľňu v industriálnom štýle.
- Široký okraj umývadla umožňuje umiestniť okolo neho mydlo a iné toaletné potreby
- Perfektne sa hodí k sériám Duala a Avela
- S prepadom a otvorom pre batériu
- Vyrobené z konglomerátu
- Dostupné v 2 veľkostiach
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 450 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 142 mm |
| Štandardné | EN 14688 |
| séria | Duala |
| Spôsob montáže | Montáž na stenu |
| Vypúšťacia zátka súčasťou | Vypúšťacia zátka nie je súčasťou dodávky |
| Počet komôr | 1 |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Vrátane odtoku | Bez odtoku |
| Hmotnosť produktu | 13,9 kg |
| S prevodom | Vrátane transferu |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Konglomerát |
| Kapacita | 5,5 l |
| Kód produktu | 5059340014302 |

1850 + recenzí











