DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Dávkovače mydla
- Elland dávkovač mramorového mydla
Elland dávkovač mramorového mydla
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elland dávkovač mramorového mydla3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mramorový dávkovač mydla Elland je funkčným a veľmi elegantným prvkom vybavenia kúpeľne. Dobre poslúži aj v kuchyni pri dreze. Kapacita tejto nádrže je tristo mililitrov. Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Kolekcia Elland je bohatá na rôzne vzory. Pozrite sa, aké ďalšie dávkovače nájdete v našom obchode.
Vlastnosti a výhody
Zbierate doplnky pre každodennú hygienu a starostlivosť? Mramorový dávkovač mydla Elland splní vaše očakávania z hľadiska funkčnosti a dekoratívnych hodnôt. Je vyrobený z polymérovej živice, čo je inovatívny materiál s vynikajúcou odolnosťou. Má kapacitu tristo mililitrov, takže je efektívny a veľmi šikovný. Dávkovač mydla Elland má matný povrch a ľahko sa čistí. Bude dôstojnou náhradou za jednorazové balenie mydla a bude ozdobou miestnosti. Hodí sa do kúpeľne aj kuchyne, ak chcete mať pri dreze aj čistiaci prostriedok vo forme mydla. V našej predajni nájdete aj ďalšie dávkovače či príslušenstvo z kolekcie Elland.
- Produkt môžete zladiť so zodpovedajúcimi kúpeľňovými doplnkami z rovnakého radu alebo zladiť doplnky v rôznych farbách a vzoroch a vytvoriť tak aranžmán podľa vašich preferencií.
- Mramorový vzor je atraktívnym akcentom v kúpeľni
- Voľne stojace kúpeľňové doplnky
- Matný povrch
- Voľne stojaci
- Jednoduché čistenie
- Kapacita: 300 ml
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dávkovač mydla |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 71 mm |
| Šírka produktu | 71 mm |
| Výška produktu | 168 mm |
| séria | Elland |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela, šedá |
| Materiál | Polymérna živica |
| Kód produktu | 5059340204161 |

1850 + recenzí










