DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Police a poličky do kúpeľne
- Elland rohový kôš čierny
Elland rohový kôš čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elland rohový kôš čierny3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny rohový kôš Elland je výrobok určený na inštaláciu do kúpeľní. Znesie maximálne zaťaženie do 2 kg, takže sa skvele hodí ako miesto na uloženie sprchového gélu alebo inej kozmetiky. Je prispôsobený napríklad aj na uchytenie makeupových produktov. Je dostupný v čiernej farbe.
Vlastnosti a výhody
Ak potrebujete ďalší priestor na uloženie kozmetiky alebo produktov starostlivosti, vyberte si rohový kôš Elland čierny. Tento výrobok je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, riadne chránenej proti korózii. Čierna farba sa skvele hodí do každého moderného interiéru. Je ideálny pre kúpeľne v minimalistickom a industriálnom štýle. Čierny rohový kôš Elland je produkt s maximálnou nosnosťou 2 kg. Poslúži napríklad na uchytenie sprchového gélu alebo odličovacej kozmetiky aj vo veľkom množstve. Môžete ho namontovať do ktoréhokoľvek rohu miestnosti. Pozrite si aj ďalšie produkty z rovnakého radu - sú dostupné v našej ponuke.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rohový sprchový kôš |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 183 mm |
| Šírka produktu | 183 mm |
| Výška produktu | 122 mm |
| séria | Elland |
| Spôsob montáže | Skrutkované alebo lepené |
| Počet priehradiek | 1 |
| Maximálne zaťaženie | 2 kg |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Skončiť | Matný |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 5059340107226 |

1850 + recenzí











