DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Himalia skrinka pod umývadlo 70 cm biela
Himalia skrinka pod umývadlo 70 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Himalia skrinka pod umývadlo 70 cm biela3-7 dní226,60 €184,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Umývadlová skrinka Himalia biela je určená pre montáž na stenu. Závesný model vám umožní prispôsobiť výšku nábytku potrebám vašej domácnosti. Zariadenie je vyrobené z odolného materiálu, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Hladký povrch kúpeľňovej skrinky ľahko vyčistíte. Biely nábytok zapadnete do moderného aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Skrinka pod umývadlo Himalia 70 cm biela je vhodná do malých a priestranných kúpeľní. Svetlý model je určený na montáž na stenu. Závesnú skrinku môžete pripevniť v ľubovoľnej výške. Vďaka tomu môžete nábytok prispôsobiť potrebám členov domácnosti. Pod skrinkou zostane voľný priestor, ktorý vám uľahčí čistenie podlahy. Kúpeľňový nábytok je vyrobený z odolného materiálu. Vďaka tomu je skrinka pod umývadlo Himalia biela odolná voči vlhkosti a necitlivá na meniace sa teploty v kúpeľni. Výbava má hladký povrch, takže z nej ľahko odstránite škvrny. Jasnú farbu môžete umiestniť do moderného interiéru. Pozrite si aj ďalšie farebné varianty skríň série Himalia.
- Skrinka je vybavená mechanizmom tichého dovierania zásuviek
- Vnútro zásuviek je pokryté ochrannou vrstvou laku na vodnej báze
- Vnútro zásuvky je vyrobené z jaseňovej dyhy
- Hlboké, ľahko otvárateľné zásuvky vám umožnia maximálne využiť úložný priestor
- Hladký povrch sa ľahko čistí
Technické špecifikácie
| Typ produktu | kabinet |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 450 mm |
| Hrúbka produktu | 16 mm |
| Šírka produktu | 700 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Himalája |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Počet dverí | 0 |
| Počet políc | 0 |
| Počet zásuviek | 2 |
| Vrátane nožičiek | Bez nožičiek |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Zahrnuté | Používateľská príručka |
| Hmotnosť (kg) | 25 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál dverí | Drevovláknité dosky strednej hustoty (MDF), drevotrieskové dosky a polyuretán (PU) |
| Materiál bočného panelu | MDF doska, drevotrieska a polyuretán (PU) |
| Materiál zadného panelu | MDF doska, drevotrieska a polyuretán (PU) |
| Kód produktu | 5059340017532 |

1850 + recenzí











