DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Vane a príslušenstvo
- Voľne stojace vane
- Huron vaňa 170 x 75 cm voľne stojaca oválna biela
Huron vaňa 170 x 75 cm voľne stojaca oválna biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Huron vaňa 170 x 75 cm voľne stojaca oválna biela3-7 dní833,94 €678 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Samostatne stojaca oválna biela vaňa Huron je výrobok určený na inštaláciu do kúpeľne. Dostanete ho so zabudovaným výpustom s automatickou zátkou a prepadom. Okrem toho súprava obsahuje kotvy pre lepšiu stabilitu a nastaviteľné nohy pre nerovné podlahy. Vaňa sa ľahko čistí. Je vyrobený z odolného materiálu.
Vlastnosti a výhody
Voľne stojaca oválna biela vaňa Huron 170 x 75 cm je vysoko odolný výrobok. Bol vyrobený z akrylu s prímesou sklolaminátu a konglomerátu. To uľahčuje čistenie vane. Produkt je ponúkaný ako set. Nájdete tu nastaviteľné nožičky pre nerovné podlahy, ale aj kotvy pre stabilnejšie upevnenie. Voľne stojaca oválna vaňa Huron biela má zabudovaný odtok s automatickou zátkou a prepadovým otvorom. Vaňa poskytuje komfort a miesto na uloženie umývacej kozmetiky. Môžete ho kombinovať s nástennými alebo podlahovými batériami. Určite si pozrite aj ďalšie modely vaní, ktorých veľký výber nájdete v predajniach Castorama.
- Vyrobené z kvalitného akrylu vystuženého skleným vláknom a vrstvou konglomerátu
- Možno kombinovať s nástennými alebo podlahovými batériami
- Dodávané so zabudovaným, pochrómovaným odtokom s automatickou zátkou a prepadovým otvorom
- Nastaviteľné nohy na vyrovnanie nerovností podlahy a kotviaci systém pre vynikajúcu stabilitu
- Optimálny komfort a priestor na odkladanie príslušenstva na okraji vane
- Materiál sa ľahko čistí vodou a mydlom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľ |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 1700 mm |
| Hĺbka produktu | 430 mm |
| Hrúbka akrylu | 3,2 mm |
| Priemer odtoku | 52 mm |
| Šírka produktu | 750 mm |
| Vnútorná šírka | 450 mm |
| Výška produktu | 580 mm |
| certifikát NF | Bez certifikácie NF |
| Štandardné | EN 14516:2006+A1:2010 |
| Vodné predpisy | Žiadna certifikácia |
| séria | hurónsky |
| Typ odtoku/zátky | So zátkou click-clack |
| Vrátane batérií | Batérie sa predávajú samostatne |
| Počet otvorov pre batérie | 0 |
| Počet miest na sedenie | 0 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Vrátane nožičiek | Integrované nohy |
| Vrátane odtoku | Vrátane odtoku |
| Vaňové panely v cene | Vaňové panely v cene |
| Kapacita v litroch | 230 l |
| Pravá ľavá | Ľavá alebo pravá |
| Zahrnuté | obsah balenia: 1 x vaňa, 1 x odtokový set s výsuvnou zátkou a prepadovým otvorom, 1 x kotviaci systém, 1 x návod na použitie |
| Hmotnosť produktu | 48 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5059340340265 |

1850 + recenzí











