DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Imandra skrinka pod umývadlo, 100 cm, antracit
Imandra skrinka pod umývadlo, 100 cm, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Imandra skrinka pod umývadlo, 100 cm, antracit3-7 dní255 €207,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesná skrinka pod umývadlo Imandra antracitová má moderný vzhľad. Vďaka tomu je ideálny pre kúpeľne zariadené v minimalistickom štýle. Umožní vám uložiť veľa príslušenstva užitočného počas starostlivosti. Materiály použité na výrobu skrine sú drevo a preglejka. Výrobok je vybavený kovovými rukoväťami, ktoré výrazne zvyšujú komfort používania.
Vlastnosti a výhody
Závesná skrinka pod umývadlo Imandra 100 cm antracit je typ závesnej kúpeľňovej skrinky. Produkt bude mimoriadne užitočný pri triedení príslušenstva. Materiály použité na výrobu skrine sú drevo a preglejka. Vďaka tomu je závesná skrinka pod umývadlo v antracitovej farbe Imandra vysoko odolná. Po celé roky si zachováva svoj pôvodný atraktívny vzhľad. Kovové úchytky umožňujú veľmi pohodlné a rýchle otváranie a zatváranie skrinky. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka. Výhodou skrine je maximálna úložná kapacita pri úplnom otvorení. Hlboké a priestranné zásuvky pojmú veľa. Ďalšou výhodou skrinky je jej ľahké čistenie. V predajniach Castorama na vás čaká široký výber produktov. Pozrite si aj ďalšie dostupné položky zo série Imandra.
- Systém tichého zatvárania zaisťuje mimoriadne pohodlné používanie a zároveň znižuje hlučnosť.
- Lesklý povrch odrážajúci svetlo, ktorý sa ľahko čistí.
- Plne otvárateľné dvierka poskytujú plný prístup k obsahu skrinky.
- Odolná konštrukcia bola prísne testovaná, aby zabezpečila až 40 000 cyklov zásuviek.
- Vyrobené z ekologicky šetrného dreva, čo potvrdzuje náš záväzok k trvalo udržateľnému rozvoju.
- Sada obsahuje zaoblené chrómové rukoväte pre štýlový povrch.
- Táto skrinka pod umývadlo vám umožňuje vybrať si povrchovú úpravu umývadla a dosky. Hodí sa k umývadlám Lana, Nira alebo Mila, ako aj na kúpeľňové dosky Hartland alebo Marloes v kombinácii s jedným z našich umývadiel na dosku
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 450 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Počet dverí | 0 |
| Počet políc | 0 |
| Počet zásuviek | 2 |
| Počet rukovätí | 2 |
| Vrátane nožičiek | Bez nožičiek |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Zahrnuté | madlá, systém tichého zatvárania |
| Hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Teplá šedá |
| Materiál čela zásuvky | Drevotrieska a polyetyléntereftalát (PET) |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska a polyetyléntereftalát (PET) |
| Materiál rukoväte | hliník |
| Kód produktu | 5059340018799 |

1850 + recenzí











