DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Imandra skrinka pod umývadlo, 120 cm, čierna matná
Imandra skrinka pod umývadlo, 120 cm, čierna matná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Imandra skrinka pod umývadlo, 120 cm, čierna matná3-7 dní485 €394,31 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nástenná skrinka pod umývadlo Imandra čierna matná sa uplatní vo väčších kúpeľniach. Na jej povrch je totiž možné namontovať dve umývadlá. Navyše má matný povrch. Je to kvintesencia elegancie a moderného charakteru. Odolné materiály sa premietajú aj do odolnosti proti vlhkosti a mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Závesná skrinka pod umývadlo Imandra, 120 cm, matná čierna, je ako stvorená na odkladanie kúpeľňových doplnkov, kozmetiky a čistiacich prostriedkov. K dispozícii máte niekoľko komôr. Sú usporiadané symetricky a prístup k nim je veľmi jednoduchý. Tento model sa používa na montáž až dvoch umývadiel. Vďaka tomu je dobrou voľbou pre väčšie miestnosti. Konštrukcia je vyrobená z kombinácie viacerých materiálov vrátane drevotriesky strednej hustoty a polypropylénu. To zaručuje odolnosť a trvanlivosť, aj keď je miestnosť dosť vlhká. Závesná čierna matná skrinka pod umývadlo Imandra vyniká elegantným vzhľadom. Má matný povrch a zásuvky s jemným zatváraním. Pozrite si aj ďalší nábytok zo série Imandra.
- Skrinka je vybavená systémom tichého zatvárania, ktorý minimalizuje hluk a opotrebovanie.
- Hlboké zásuvky poskytujú dostatok priestoru pre kúpeľňové doplnky
- Vyrobené zo zodpovedne a ekologicky šetrného dreva
- Vysokokvalitná odolná konštrukcia bola prísne testovaná, aby zaistila až 40 000 cyklov zásuviek.
- Zásuvky s mäkkým zatváraním
Technické špecifikácie
| Typ produktu | kabinet |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 450 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Počet dverí | 0 |
| Počet otvorov pre batérie | 0 |
| Počet políc | 0 |
| Počet zásuviek | 4 |
| Počet rukovätí | 4 |
| Vrátane nožičiek | Bez nožičiek |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Hmotnosť (kg) | 44 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál čela zásuvky | Skartovacia doska a polypropylén (PP) |
| Materiál bočného panelu | Skartovacia doska a polypropylén (PP) |
| Materiál rukoväte | hliník |
| Kód produktu | 5059340393216 |

1850 + recenzí











