DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Závesné skrinky do kúpeľne
- Imandra závesná skrinka 60 x 60 x 15 cm biela
Imandra závesná skrinka 60 x 60 x 15 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Imandra závesná skrinka 60 x 60 x 15 cm biela3-7 dní103,58 €84,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrinka Imandra je jedným z prvkov kúpeľňového vybavenia - po zavesení na stenu efektívne zväčší priestor na odkladanie predmetov. Produkt má univerzálnu bielu farbu, takže zladiť ho so štýlom vášho okolia bude mimoriadne jednoduchá úloha. V ponuke je tento model aj v iných farebných variantoch.
Vlastnosti a výhody
Skrinka Imandra bude ako stvorená pre zariadenie modernej a funkčnej kúpeľne. Vďaka produktu zväčšíte priestor na odkladanie kúpeľňových doplnkov bez toho, aby ste zaberali akékoľvek úžitkové miesto na podlahe - nábytok je určený na montáž na stenu. Skriňa má police, kde si môžete kozmetiku a doplnky roztriediť podľa účelu, čo vám uľahčí ich neskoršie použitie. Biely nábytok vám dáva neobmedzené možnosti aranžovania - táto farba je nadčasová a je kombinovateľná takmer so všetkými odtieňmi. Na výrobu skrine bolo použité drevo, sklo a kov, teda materiály s vysokými parametrami odolnosti.
- Skrinka je vybavená systémom tichého zatvárania, ktorý zabraňuje zabuchnutiu dverí.
- Možnosť vertikálneho nastavenia vnútorných sklenených políc umožňuje prispôsobiť ich výšku uloženým produktom.
- Výnimočne hlboký profil poskytuje viac úložného priestoru.
- Súprava obsahuje priehľadné, ľahko čistiteľné sklenené police
- Odolná povrchová úprava s vysokým leskom krásne odráža svetlo a ľahko sa čistí.
- Rovnaký produkt je momentálne dostupný pod dvomi našimi značkami. Ak si objednáte produkt online, môže sa stať, že dostanete produkt od inej značky, ako je tá, ktorá je prezentovaná na webovej stránke
- Vyrobené zo zodpovedne a ekologicky šetrného dreva
- Prísne testované na minimálne 40 000 cyklov používania dvierok a zásuviek, pretože kvalita a odolnosť nábytku sú rovnako dôležité ako ich vzhľad.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 150 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Typ dverí | Dvojité |
| Typ závesu | Zaklapávací zámok |
| Mäkké zatváranie | Dvere s mäkkým zatváraním |
| Obojstranné dvere | Možnosť zmeny smeru |
| Počet dverí | 2 |
| Počet políc | 1 |
| Počet pevných políc | 0 |
| Počet nastaviteľných políc | 1 |
| Počet zásuviek | 0 |
| Počet rukovätí | 2 |
| Vrátane nožičiek | Nohy nie sú potrebné |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Zahrnuté | kľučky, pánty, police, čapy |
| Hmotnosť produktu | 13 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál dverí | Drevotrieska a polyetyléntereftalát (PET) |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska a polyetyléntereftalát (PET) |
| Materiál zadného panelu | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Materiál police | Tvrdené sklo |
| Materiál rukoväte | hliník |
| Skončiť | Lesklé |
| Kód produktu | 3663602933632 |

1850 + recenzí











