DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Dávkovače mydla
- Koros dávkovač mydla, žltý
Koros dávkovač mydla, žltý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koros dávkovač mydla, žltý3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Žltý dávkovač mydla Koros má hygienické využitie. Je to alternatíva k tradičným mydlovým tyčinkám a jednorazovým fľašiam na tekutiny. Nádoba má matný a lesklý povrch, ľahko sa čistí a ešte jednoduchšie sa používa. Ideálne pre každé umývadlo alebo umývadlo. Vyberte si dávkovače zo série Koros a používajte ich dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Používate tekuté mydlo a hľadáte naň štýlovú nádobu? Žltý dávkovač mydla Koros je dokonalou náhradou jednorazových obalov. Jeho výberom získate produkt, ktorý vydrží dlhé roky a zníži množstvo plastových obalov v domácnosti. Ľahko sa používa. Pumpu jednoducho odskrutkujete, čo vám umožní naplniť nádržku vašim obľúbeným mydlom. Stojanový dávkovač mydla Koros žltý vyniká pevnou keramickou konštrukciou. Materiál je nielen odolný voči poškodeniu, ale pôsobí aj veľmi elegantne. Dekoratívnou hodnotou je zaujímavá farebná kombinácia. Oranžová a biela farba zvýrazní usporiadanie kúpeľne. Séria Koros sú špeciálne navrhnuté dávkovače, ktoré sa líšia vzhľadom a kapacitou.
- Produkt môžete zladiť so zodpovedajúcimi kúpeľňovými doplnkami z rovnakého radu alebo zladiť doplnky v rôznych farbách a vzoroch a vytvoriť tak aranžmán podľa vašich preferencií.
- Výrobok je vyrobený z keramiky pre dlhú životnosť
- Voľne stojace kúpeľňové doplnky
- Lesklý a matný povrch
- Voľne stojaci
- Jednoduché čistenie
- Kapacita: 370 ml
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dávkovač mydla |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 75 mm |
| Priemer produktu | 75 mm |
| Šírka produktu | 75 mm |
| Výška produktu | 182 mm |
| séria | Koros |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Farebná skupina | žltá |
| Farba | Biela a žltá |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 5059340204239 |

1850 + recenzí









