DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové vaničky
- Limski obdĺžniková zlepená sprchová vanička, 100 x 80 cm
Limski obdĺžniková zlepená sprchová vanička, 100 x 80 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Limski obdĺžniková zlepená sprchová vanička, 100 x 80 cm3-7 dní153,69 €124,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sprchová vanička z kolekcie Limski je praktickým a módnym riešením, ktoré ozdobí vašu kúpeľňu. Výrobok je vyrobený moderným spôsobom - je plytký a má asymetrický tvar, ktorý skvele zapadne do moderných aranžmánov. Sprchová vanička má perforovaný povrch, ktorý má protišmykové vlastnosti. Biela farba sprchovej vaničky vyzerá dobre oproti väčšine nábytku.
Vlastnosti a výhody
Sprchová vanička z kolekcie Limski je praktickým a zároveň atraktívnym riešením, ktoré bude dobre fungovať vo väčšine kúpeľní. Výrobok má asymetrický tvar, vďaka čomu ľahko zdôrazní módny charakter interiéru. Sprchová vanička je plytká, preto sa hodí do minimalistických interiérov - pôsobí veľmi ľahko a esteticky. Výrobok je vyrobený z mramorového konglomerátu, a preto je mimoriadne odolný voči mechanickému poškodeniu - takže sa môžete dlho tešiť z jeho pôvodného vzhľadu. Protišmykový povrch vaničky vám pomôže vyhnúť sa nepríjemnému pádu pri vychádzaní zo sprchy. Biela farba produktu bude ladiť nielen s dreveným nábytkom, ale aj s kovovými prvkami vybavenia kúpeľne.
- Jednoduché čistenie
- Konglomerátové sprchové vaničky sú veľmi odolné pod tlakom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | sprchová vanička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 1000 mm |
| Priemer odtoku | 90 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 30 mm |
| séria | Limski |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmyková |
| Perforovaný | Perforovaný |
| Umiestnenie predajne | Zo strany |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Mramorový konglomerát |
| Kód produktu | 5907461341749 |

1850 + recenzí









