DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Maza skrinka pod umývadlo stojaca 60 x 36 cm, dub
Maza skrinka pod umývadlo stojaca 60 x 36 cm, dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Maza skrinka pod umývadlo stojaca 60 x 36 cm, dub3-7 dní101,64 €82,63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elegantná a funkčná skrinka pod umývadlo Maza je ako stvorená do moderných kúpeľní. Užite si tiché zatváranie, nastaviteľné police a štýlové kovové nohy. Pre väčšie pohodlie je súčasťou balenia aj stojan na uteráky. Ideálne na usporiadanie priestoru a ľahký prístup k kúpeľňovým doplnkom.
Vlastnosti a výhody
- Predná časť s mechanizmom tichého zatvárania eliminuje hluk.
- Sada obsahuje vešiak na uteráky, ktorý je možné namontovať na ľubovoľnú stranu pre ľahký prístup k uterákom.
- Otvorené police poskytujú rýchly a jednoduchý prístup k uloženým veciam.
- Nastaviteľné police vám umožnia prispôsobiť úložný priestor vašim preferenciám.
- Kovové nožičky dodávajú celku moderný vzhľad a umožňujú jednoduché čistenie pod skrinkou.
- Výrobok je vyrobený zo zodpovedne získavaného dreva.
- Vďaka tenkému a kompaktnému dizajnu je táto skrinka ideálna do malých priestorov a zároveň ponúka dostatok úložnej kapacity.
- Kombinovateľné s úzkym umývadlom Maza alebo Nira.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | kabinet |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 360 mm |
| Šírka produktu | 650 mm |
| Výška produktu | 820 mm |
| séria | MAZA |
| Typ dverí | Slobodný |
| Mäkké zatváranie | Pánty s mäkkým zatváraním |
| Počet dverí | 1 |
| Počet políc | 3 |
| Počet zásuviek | 0 |
| Počet rukovätí | 1 |
| Vrátane nožičiek | Vrátane nožičiek |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Zahrnuté | Obsah setu: 1 x skrinka, 1 x čelo s tichým zatváraním, 1 x vešiak na uteráky, nožičky, sada montážneho príslušenstva |
| Hmotnosť (kg) | 17,8 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Dubový efekt |
| Materiál dverí | Drevotrieska s melamínovým povrchom (MFC) |
| Materiál nôh | oceľ |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska s melamínovým povrchom (MFC) |
| Materiál rukoväte | hliník |
| Nastaviteľné police | Nastaviteľné police |
| Kód produktu | 5059340765587 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











