DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Toaletné dosky
- Morava MDF WC doska s pomalým zatváraním bielej farby
Morava MDF WC doska s pomalým zatváraním bielej farby
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Morava MDF WC doska s pomalým zatváraním bielej farby3-7 dní64,03 €52,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
WC doska Morava MDF pomaly dovieracie biele je vysokokvalitným prvkom vybavenia kúpeľne. Zabezpečuje vysokú úroveň hygieny a komfortu pri používaní. Materiály použité pri výrobe - MDF doska a zliatina zinku - zaručujú mimoriadnu odolnosť a estetiku. Hladký povrch dosky sa tiež ľahko udržiava v čistote.
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňa je miestnosť, ktorá by mala pôsobiť útulne aj esteticky. Ak si dizajn dobre premyslíte, určite dosiahnete požadovaný efekt aranžovania. Pomôže vám k tomu WC doska Morava MDF pomaly zatváracie biele, ktoré je zaujímavým spojením elegancie a funkčnosti. Ide o produkt, ktorý určite zatraktívni interiér vašej kúpeľne. WC doska Morava MDF s pomalým zatváraním biela je vybavená mechanizmom tichého zatvárania. Vďaka tomu bude jeho používanie oveľa pohodlnejšie. Už nebudete počuť nepríjemný zvuk padania veka toalety. Rýchloupínací systém vám umožní dôkladne vyčistiť záchodovú misu. V našej ponuke nájdete aj mnoho ďalších WC sedákov.
- Mechanizmus pomalého a tichého zatvárania umožňuje zatvoriť záchodovú dosku bez hluku a zabraňuje privretiu prstov
- Vďaka rýchloupínaciemu systému sedačku ľahko vyberiete, čo umožňuje dôkladné čistenie a zaisťuje vysokú úroveň hygieny.
- WC sedadlo má zabudované pánty "top-fix", ktoré umožňujú rýchlejšiu a jednoduchšiu montáž
- Tichý a bezpečný
- Pomaly klesajúci
- Jednoduché čistenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | ZÁCHODOVÁ doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 451 mm |
| Hrúbka produktu | 59 mm |
| Šírka montáže závesu | 105-205 mm |
| Šírka produktu | 369 mm |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| séria | Morava |
| Mäkké zatváranie | Mäkké zatváranie |
| Funkcia rýchleho uvoľnenia | Možnosť rýchleho uvoľnenia |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba držiakov |
| Upevnenie záchodovej dosky | Horná montáž |
| Odolnosť proti poškriabaniu | Žiadna ochrana proti poškriabaniu |
| Zahrnuté | 1x WC sedadlo, 2x kryt, 2x skrutka, 2x hmoždinka, 2x podložka a 2x podpera |
| Hmotnosť produktu | 2,9 kg |
| Zatvorenie krytu záchodovej dosky | Pomaly klesajúci |
| Kód produktu | 5059340081380 |

1850 + recenzí











