DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchy a príslušenstvo
- Sprchové súpravy
- Owens 1-funkčná bodová súprava, zlatá
Owens 1-funkčná bodová súprava, zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Owens 1-funkčná bodová súprava, zlatá3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Výrobok je vyrobený z odolnej mosadze, odolnej voči hrdzi a korózii, takže bude slúžiť dlhú dobu.
- Ľahko čistiteľný gumený perlátor umožňuje rýchle odstránenie vodného kameňa. Stačí pretrieť prstom.
- Znížte spotrebu vody a ušetrite účty vďaka vstavanému regulátoru prietoku vody.
- Povrchová úprava z brúseného zlata robí výrobok klasickým a elegantným akcentom v dekorácii kúpeľne.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava sprchovej hlavice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Dĺžka hadice | 1500 mm |
| Hĺbka produktu | 43,5 mm |
| Priemer sprchovej hlavice | 32 mm |
| Priemer hadice | 14,5 mm |
| Šírka sprchovej hlavice | 32 mm |
| Štandardné | EN1112 a EN1113 |
| Vodné predpisy | PZH |
| séria | Owens |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 0,3 baru |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Prietok | 396 l/hod |
| Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa | Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa |
| Úspora vody | Úspora vody |
| Sprchovacie režimy pre sprchové slúchadlo | 1 režim striekania |
| Zahrnuté | 1 x ručná sprcha, 1 x držiak na sprchu, 1 x inštalačná súprava, 1 x hadica, 1 x návod na použitie |
| Hmotnosť produktu | 0,4 g |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Zlatý |
| Materiál sprchovej hlavice | ABS plast |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC), polypropylén (PP) a ABS plast |
| Skončiť | satén |
| Povrchová úprava | Kartáčovaný |
| Kód produktu | 5059340711843 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











