DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Umývadlové batérie do kúpeľne
- Owens M umývadlová batéria zlatá
Owens M umývadlová batéria zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Owens M umývadlová batéria zlatá3-7 dní91,30 €74,23 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómová podomietková umývadlová batéria Kolima sa bude hodiť k umývadlám a misám na dosku. Táto praktická batéria pôsobí veľmi esteticky. Je tiež pohodlné používať. Gumový prevzdušňovač uľahčuje odstraňovanie vodného kameňa. Regulátor obmedzuje spotrebu vody. Automatická zátka umožňuje pohodlné otváranie a zatváranie odtoku.
Vlastnosti a výhody
Chrómová podomietková umývadlová batéria Kolima je produkt, ktorý sa uplatní predovšetkým v moderných kúpeľniach. Batéria má veľmi zaujímavý vzhľad. Je tiež výnimočne funkčný. Bol vyrobený z vodeodolného materiálu. Gumový prevzdušňovač sa zase ľahko čistí. Batéria má nainštalovaný regulátor prietoku vody. Umožňuje šetriť energiu a tým znižovať účty za spotrebu. Chrómová podomietková umývadlová batéria Kolima sa hodí k umývadlám a misám na dosku. Odtok s automatickou zátkou zaisťuje ľahké otváranie a zatváranie odtoku. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľmi veľký výber batérií rôznych typov a účelov.
- Regulátor, ktorý obmedzuje prietok vody, uľahčuje úsporu vody a znižuje účty za vodu.
- Vďaka ľahko čistiteľnému gumovému perlátoru stačí utrieť výtok, aby ste odstránili vodný kameň.
- Pohodlné otváranie a zatváranie vďaka odtoku s automatickou zátkou
- Sada obsahuje užitočný nástroj 4 v 1, ktorý uľahčuje inštaláciu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 212 mm |
| Prietok vody pri 3 baroch | 7,6 l/min |
| Veľkosť pripojenia | 14,95 mm |
| Priemer produktu | 45 mm |
| Šírka produktu | 52 mm |
| Výška produktu | 143 mm |
| Rozsah výtoku | 108,00 mm |
| Štandardné | EN 817 |
| Podrobnosti o záruke | Len výrobné chyby |
| séria | Owens |
| Typ batérie | Slobodný |
| Typ mixéra | Manuálny |
| Typ montáže | skrutka |
| Typ odtok/zástrčka | So zátkou click-clack |
| Typ prevzdušňovača | Jednoduché odstraňovanie kalu (SLC) |
| Typ výtoku | Jednoprúdový |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 0,3 baru |
| Vrátane odtoku | Vrátane odtoku |
| Zahrnuté | 2 x hadica, 1 x odpadová súprava s prepadom, 1 x inštalačná sada, 1 x inštalačný nástroj 4 v 1 a 1 x návod na použitie |
| Hmotnosť produktu | 980 g |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Kód produktu | 5059340485003 |

1850 + recenzí










