DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Vaňové batérie
- Owens termostatická vaňová batéria zlatá
Owens termostatická vaňová batéria zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Owens termostatická vaňová batéria zlatá3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Vďaka ľahko čistiteľnému gumovému perlátoru stačí utrieť výtok, aby ste odstránili vodný kameň.
- Možno použiť s prietokovým ohrievačom.
- Termostatické ovládanie poskytuje presnejšie ovládanie neustálym nastavovaním teploty vody. Blokuje teplotu nad 38°C a v prípade poruchy automaticky preruší prívod studenej vody.
- Studená voda cirkuluje telom batérie a udržuje ju chladnú na dotyk.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Dĺžka hadice | 0 mm |
| Hĺbka produktu | 204 mm |
| Prietok vody pri 3 baroch | 16,5 l/min |
| Veľkosť | Štandardné |
| Veľkosť pripojenia | 18,63 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Veľkosť sprchovej hlavice | 0 mm |
| Šírka produktu | 281 mm |
| Výška produktu | 70 mm |
| Rozsah výtoku | 190,00 mm |
| Štandardné | EN 1111 |
| Podrobnosti o záruke | Len výrobné chyby |
| séria | Owens |
| Typ kúpeľňovej batérie | Slobodný |
| Typ hlavy | Termostatický |
| Typ mixéra | Termostatický |
| Typ montáže | Univerzálny |
| Typ prevzdušňovača | Jednoduché odstraňovanie kalu (SLC) |
| Typ pripojenia | BSPP (G) |
| Typ regulátora teploty | Termostatický |
| Typ rukoväte | Okrúhly |
| Typ ventilu kohútika | 28 mm keramický kotúč |
| Počet otvorov pre batérie | 2 |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1,1 bar |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Zahrnuté | 1 x vaňová a sprchová batéria (termostatická hlavica), 1 x inštalačná sada, 1 x návod na použitie |
| Hmotnosť produktu | 2680 g |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Kód produktu | 5059340485102 |
Stiahnite si súbory PDF
Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach
Používateľská príručka
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









