DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Kúpeľňové dosky
- Perma kúpeľňová doska 120 x 45 cm šedá
Perma kúpeľňová doska 120 x 45 cm šedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Perma kúpeľňová doska 120 x 45 cm šedá3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivá kúpeľňová doska Perma je odolná voči vlhkosti a mechanickému poškodeniu. Výrobok je vyrobený z pevnej MDF dosky, ktorá zaručuje dlhodobé používanie. Pracovná doska má hladký povrch, z ktorého ľahko odstránite všetky nečistoty. Sivý model využijete v modernom aranžmáne kúpeľne
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňová doska Perma 120 x 45 cm šedá je vyrobená z MDF dosky. Vďaka tomu máte záruku, že vybavenie kúpeľne vám bude slúžiť dlhé roky. Doska stola má lakovanú povrchovú úpravu. Vďaka tomu pôsobí esteticky a je tiež lepšie chránená pred zvýšenou vlhkosťou v kúpeľni. Sivá kúpeľňová doska Perma má hladký povrch. Vďaka tomu pre vás nebude problém odstrániť nečistoty z produktu. Model sa perfektne hodí ku skriniam série Perma. Stolová doska sa vyznačuje sivou farbou a saténovým povrchom. Tlmený odtieň sa bude skvele hodiť do moderného interiéru. V našom sortimente nájdete viac farebných variantov pracovných dosiek
- 5 rokov záruka
- Povrchová úprava lakovaná
- Jemný povrch
- Jednoduché čistenie
- Dokonale ladí so skrinkami série Perma
- Dostupné rôzne farby a veľkosti
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pracovná doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 28 mm |
| Šírka produktu | 452 mm |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Komerčné/domáce použitie | Domáce použitie |
| séria | Perma |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba spojov |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Okrajový profil | Štvorcový okraj |
| Hmotnosť produktu | 11,9 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Skončiť | satén |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kompatibilita | Kompatibilné s radom kúpeľňových skriniek Perma |
| Kód produktu | 5059340257167 |

1850 + recenzí










