DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Kúpeľňové dosky
- Perma kúpeľňová doska 80 x 45 cm biela
Perma kúpeľňová doska 80 x 45 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Perma kúpeľňová doska 80 x 45 cm biela3-7 dní48 €39,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela kúpeľňová doska Perma je kombináciou vysokej estetiky a funkčnosti. S jeho pomocou vytvoríte vstavanú konštrukciu s umývadlom a skrinkou. Dekoratívnou hodnotou je biela povrchová úprava so saténovým efektom. Za kvalitu zodpovedá materiál použitý na výrobu - MDF doska. Prezrite si náš sortiment, kde nájdete aj ďalšie veľkosti tohto modelu zo série Perma
Vlastnosti a výhody
Oceňujete funkčnosť a vynikajúcu kvalitu v jednom? Kúpeľňová doska Perma 80 x 45 cm biela splní vaše očakávania v každom ohľade. Na výrobu bol použitý odolný materiál MDF doska. Vďaka nemu je konštrukcia stabilná a odolná voči mnohým mechanickým faktorom. Lakovaný povrch je hladký a saténový, čo umožňuje jednoduchú údržbu. Po špine nezostane ani stopa a kúpeľňová doska Perma biela sa bude lesknúť ako nová. Vďaka tomu vám bude výrobok slúžiť dlhé roky bez straty svojich vlastností. Štýlovo sa stolová doska zhoduje s ostatnými segmentmi série Perma. Využite našu ponuku a zariaďte si kúpeľňu elegantne a jednotne
- Lakovaný povrch a hladký povrch
- Hodí sa do skriniek série Perma
- 5 rokov záruka
- Jemný povrch
- ľahko sa čistí
- Dostupné rôzne farby a veľkosti
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pracovná doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 805 mm |
| Hrúbka produktu | 28 mm |
| Šírka produktu | 452 mm |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Komerčné/domáce použitie | Domáce použitie |
| séria | Perma |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba spojov |
| Okrajový profil | Štvorcový okraj |
| Hmotnosť produktu | 8,1 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Skončiť | satén |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 5059340018294 |

1850 + recenzí










