DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Nábytkové kúpeľňové umývadlá
- Keramické nábytkové umývadlo Mirano Vena 60 cm
Keramické nábytkové umývadlo Mirano Vena 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keramické nábytkové umývadlo Mirano Vena 60 cm3-7 dní96,09 €78,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou umývadla v kúpeľni môžete vykonávať rôzne kozmetické procedúry. Sanitárna keramika pochádza z elegantnej série Vena, takže bude dokonale ladiť s dekorom vašej kúpeľne. Biele umývadlo bude vyzerať obzvlášť krásne v kombinácii s tmavšími obkladmi alebo nábytkom. Tovar je dostupný aj v inej veľkosti.
Vlastnosti a výhody
Nábytkové umývadlo z kolekcie Vena dobre poslúži pri zariaďovaní vašej kúpeľne. Prípravok môžete použiť aj pri osviežení výzdoby kúpeľne. Prvok obdĺžnikového tvaru je zladený s nábytkom, takže pôsobí mimoriadne esteticky. Kúpeľňová keramika vám umožní vykonávať základné kozmetické činnosti. Vďaka bielej farbe ho bez problémov zladíte s dekorom vašej kúpeľne. Najlepšie bude vyzerať v moderných aranžmánoch v kombinácii s tmavými nábytkovými priečeliami, ktoré vytvárajú dekoratívny kontrast. Prvok sa ľahko čistí, stačí použiť tradičné čistiace prostriedky. V našej širokej ponuke nájdete aj ďalšie modely.
- Keramické umývadlo
- Hlboká a praktická miska
- Možnosť montáže umývadla do dosky
- Dá sa zapustiť do pracovnej dosky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 480 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 220 mm |
| séria | Vena |
| Typ umývadla | Nábytok |
| Hmotnosť produktu | 13 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5908271108119 |

1850 + recenzí









