DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Nábytkové kúpeľňové umývadlá
- Keramické nábytkové umývadlo Mirano Vena 75 cm
Keramické nábytkové umývadlo Mirano Vena 75 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keramické nábytkové umývadlo Mirano Vena 75 cmna dopyt103,58 €84,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňu si môžete funkčne vybaviť umývadlom. Obdĺžnikový tvar robí kúpeľňovú keramiku veľmi elegantnou. Hodí sa k mnohým kúpeľňovým aranžmánom, najlepšie v kombinácii s tmavšími čelami skriniek alebo obkladmi v intenzívnych odtieňoch. Tovar je dostupný aj v menšej veľkosti.
Vlastnosti a výhody
Aby bola vaša kúpeľňa estetická a funkčná, oplatí sa použiť biele keramické umývadlo z kolekcie Vena. Vďaka nemu budete môcť pohodlne vykonávať všetky kozmetické činnosti. Výrobok je zladený s nábytkovou skriňou, takže vytvorí ucelený celok. Obdĺžnikový tvar sanitárnej keramike dodáva moderný charakter - umývadlo sa bude skvele hodiť do modernejších kúpeľňových aranžmánov, ale poslúži aj ako dekorácia do klasických priestorov. Vďaka použitiu pevného materiálu je prvok odolný voči poškodeniu, takže si dlho zachová svoj elegantný vzhľad. V našej širokej ponuke nájdete aj vhodné batérie, ktoré je možné kombinovať s umývadlom.
- Keramické umývadlo
- Hlboká a praktická miska
- Možnosť montáže umývadla do dosky
- Dá sa zapustiť do pracovnej dosky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 480 mm |
| Šírka produktu | 750 mm |
| Výška produktu | 220 mm |
| séria | Vena |
| Typ umývadla | Nábytok |
| Hmotnosť produktu | 18,4 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5908271108126 |

1850 + recenzí








