DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Závesné kúpeľňové umývadlá
- Keramické nástenné umývadlo Atlantic 40 x 35 cm s otvorom na armatúru
Keramické nástenné umývadlo Atlantic 40 x 35 cm s otvorom na armatúru
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keramické nástenné umývadlo Atlantic 40 x 35 cm s otvorom na armatúru3-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Model série Atlantic je malé umývadlo, ktoré vám umožní vybaviť kúpeľňu a toaletu nevyhnutným prvkom aj tým najmenším. Polkruhový tvar a biela povrchová úprava mu dodávajú klasické a univerzálne vlastnosti, vďaka čomu ho ľahko zladíte do rôznych aranžmánov. Montáž na stenu vám poskytne voľnosť pri usporiadaní a ušetrí miesto.
Vlastnosti a výhody
Toto umývadlo je najmenším modelom zo série Atlantic, takže s ním môžete funkčne zariadiť aj tú najtesnejšiu kúpeľňu či toaletu. Pre jeho univerzálnosť si ho môžete vybaviť ako vo vašej domácej sanite, tak aj v krčmovom záchode. Spôsob montáže na stenu a jej malé rozmery zaisťujú ľahký a pohodlný prístup k tečúcej vode aj v najmenšej miestnosti a zároveň poskytujú úplnú slobodu usporiadania. Polkruhový, klasický tvar a estetické, starostlivé zakončenie vám umožní použiť ho na zdobenie rôznych štýlových kúpeľní, moderných aj tradičných. Toto umývadlo pridáva funkčnosť praktickej poličke, ktorú možno použiť na odloženie kozmetiky alebo na odkladanie mydla a zásobníka na zubnú kefku.
- Cersanit bielej farby
- 10 rokov záruka
- Stredový otvor pre batériu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Cersanit |
| Hĺbka produktu | 350 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 145 mm |
| séria | Atlantiku |
| Typ umývadla | Stena |
| Hmotnosť produktu | 8,29 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907536600313 |

1850 + recenzí









